GT 630M GTA 5 Performans Testi

Arkadaşlar merhaba, hali hazırda güncel olarak günlük işler ve photoshop için kullandığım Lenovo marka bilgisayarda GTA 5 testi taptım. Oyunun optimizasyon konusunda en ufak bir sıkıntısı yok. 30-50 FPS arası oynanabiliyor.

Test Sistemi:
- Intel® Core™ i5-3210M 3.1Ghz
- 6GB DDR3 1600Mhz
- NVIDIA GeForce GT 630M
- Corsair 120Gb Ls Sata 3.0 SSD
- Windows Embedded 8.1 Industry Pro

Grafik Ayarları:
Ignore Suggested Limits:On
DirectX Version: DX10
Screen Type: Full Screen
Resolution: 1366x768
Aspect Radio: Auto
Refresh Rate: 60Hz
Output Monitor: 1
FXAA: Off
MSAA: Off
VSync: Off
Pause Game On Focus Loss: Off
Population Density: %50
Population Variety: %50
Distance Scaling: %100
Texture Quality: Normal
Shader Quality: Normal
Shadow Quality: Normal
Reflection Quality: Normal
Reflection MSAA: Off
Water Quality: Normal
Particles Quality: Normal
Grass Quality : Off
Soft Shadows: Sharp
Post FX: Normal
Motion Blur Strength: Off
In Game Depth Of Field Effects: Off
Anisotropic Filtering : 16X
Ambient Occlusion: Off
Tesseilation: Off

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartında ufak bir O.C mevcut. Değerler aşağıdaki gibidir:
Desktop_2015_05_05_18_33_36_803.jpg

Desktop_2015_05_05_18_33_48_239.jpg

GT 630M'e sahip ve oyunu almak isteyen kullanıcılara şunu söyleyebilirim ayarlar düşük seviyedeyken oyunda oynanabilir bir akıcılık var tabii ki kişiden kişiye değişecektir bu hissiyat ama en azından ben arkadaşlarımla oynadığım zaman zevk alabiliyorum ve oynarken fps değerleri kafama takılmıyor.
Not: Oyun orjinal ve son sürümdür.

Az önce yaptım. GTA 5'te 10 FPS artış yakaladım. Çok teşekkürler. Bu sitedekileri kendi ekran kartıma göre yaptım. How To: Overclock Your AMD / ATi GPU Şu an en stabil durumunda.

Yazmayı unuttum ekran kartım GT740M. Orda AMD için vermiş ama yine de işimi gördü.

Kardeşim bende senın yaptığın gibi fps artışı yapmak istiyorum ama sayfada yazılanları anlamadım yardımcı olurmusun. After Burnerde Max 135 Core clock yapabiliyorum verdiğin sitede adamlar daha yuksek yapmış bunu nasıl arttırcam

Adamların ekran kartı daha yüksek Overlclock desteğine sahipmiş ki daha fazla arttırabilmişler. Sen de 135 Mhz Core Clock arttır.
Memory'i ise 250 yap üstüne çıkma. Üstüne çıkmaya başladıkça kırılmalar artıyor ve bir süre sonra daha fazla kasmaya başlıyor.

Aynısından var GT630M. Videolardan izliyorum en az 40 fps alıyorlar. Ben indirdim oyunu bütün ayarlar en düşük ayarda ama 15 fpsi geçmiyor. Yardım Edebilirmisiniz burda ki sistemin aynısı benim ki de.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı