GT 630 sistem PUBG'de 30 FPS verir mi?

İşletim sistemi
Windows 10
PUBG Lite indirmiştir arkadaş. Sistemi bu kadar kötü olduğu halde sistemin ederinden fazla parayı oyuna vermiş olamaz.

İndirime girdiğinde alayım ileride bilgisayar alır oynarım diye düşündüm Tom Clancy's Rainbow Six: Siege bile aldım ama oynanmıyormuş 30 FPS.

Maalesef ki evet.

Ziyaaa!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ziyaaa!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
12. dk

İndirime girdiğinde alayım ileride bilgisayar alır oynarım diye düşündüm Tom Clancy's Rainbow Six: Siege bile aldım ama oynanmıyormuş 30 FPS.
Elinizdeki sisteme upgrade etmeyin paranız varsa çöpe atın direkt daha mantıklı. Yapabileceğiniz tek şey güzel bir internet hızına sahipseniz Geforce NOW alıp oradan oynamak. Grafik ayarlarınız orada önemli değil.

GTX 750 Ti Intel Core Quad Q9300 açar mı peki o ekran kartına para biriktirip alsam.

Elinizdeki sisteme upgrade etmeyin paranız varsa çöpe atın direkt daha mantıklı. Yapabileceğiniz tek şey güzel bir internet hızına sahipseniz GeForce NOW alıp oradan oynamak. Grafik ayarlarınız orada önemli değil.

24 Mbps internetim var Apex'de fightin içinde piksel piksel olduğu için oynamayı bıraktım GeForce NOW'dan.

Geri
Yukarı