GT 630 sürücüsü GT 630M'e kurulur mu?

birisiyim

Decapat
Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar. Laptopumda GT630M ekran kartım var. 391.35 driver versiyonu kurulmuş en son fakat GT630 ("M" olmayan) masaüstü ekran kartına ise son sürücü desteği verilmiş yani "460.89" GT 630'a kurulabiliyor. Ben laptopumdaki GT630M ekran kartım için de "460.89" versiyonlu sürücüyü kursam sorun olur mu?

GT630 ("M" olmayan) masaüstü ekran kartına ise son sürücü desteği verilmiş yani "460.89" GT 630'a kurulabiliyor.
Böyle bir şey yok. Her iki ekran kartı da (GT 630 ve GT 630M) Fermi mimarili ve bu iki ekran kartına da kurabileceğin en son sürücü 391.35 sürümüdür.

Ben laptopumdaki GT630M ekran kartım için de "460.89" versiyonlu sürücüyü kursam sorun olur mu?
Evet, olur. Kuramazsın bile, kursan da sorun yaşarsın.

Kurman gereken sürücü linkini buradan edinebilirsin:

Bunu nereden çıkardın? Kurmayı dene bakalım. Kursan bile sorun yaşarsın. Bu iki ekran kartına da kurabileceğin en son sürücü 391.35 sürümüdür.

Evet, olur. Kuramazsın bile, kursan da dediğim gibi sorun yaşarsın.

Kurman gereken sürücü linkini buradan edinebilirsin:
630M için dediğin doğru 630 için yanlış GT 630'un son driveri o değil.

Hayır, doğru. GT 630 için de son sürücü 391.35 sürümü. NVIDIA'nın sitesinde üst sürümler gösterebiliyor fakat bunları kurarken uyumlu olmadığına dair bir hata alınıyor.

NVIDIA, bu Fermi mimarili ekran kartları için desteğini kesti. Bu ekran kartlarının listesine buradan erişebilirsin: List of Fermi series GeForce GPUs | NVIDIA

Hayır, doğru. GT 630 için de son sürücü 391.35 sürümü. NVIDIA'nın sitesinde üst sürümler gösterebiliyor fakat bunları kurarken uyumlu olmadığına dair bir hata alınıyor.

NVIDIA, bu Fermi mimarili ekran kartları için desteğini kesti. Bu ekran kartlarının listesine buradan erişebilirsin: List of Fermi series GeForce GPUs | NVIDIA
O zaman niye üst sürüm koyuyor?

Bir fikrim yok. Bu forumda o üst sürümleri kurmaya çalışan yüzlerce insan oldu ve açtıkları konulara da bakarsan bu sürümleri kurmaya çalışırken hata aldılar, sadece 391.35 sürümünü kurabildiler.

Bir fikrim yok. Bu forumda o üst sürümleri kurmaya çalışan yüzlerce insan oldu ve açtıkları konulara da bakarsan bu sürümleri kurmaya çalışırken hata aldıkları ortada.

Doğru söylüyorsun NVIDIA forumlarını inceledim onlarda öyle diyor.

Geri
Yukarı