GT 630 ve i5 4460 sistemde hangi parçalar değiştirilir ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhaba sesi biraz açarsanız duyarsınız. Devamlı olan ses fanın sesi arada bir katur kutur çıkan seste bahsettiğim ses.

1. Overclock edilmeyen bir işlemciye o anakart ve su soğutma gereksiz.
3. 4 gb daha ram lazım.

Merhaba,
Bende o yüzden düzgün bir işlemci almak istiyorum 400-500 tl civarlarında.
Peki bu ekran kartı kalırsa ne olu,r şu anda onu kullanıyorum ve işimi görüyor.

Yorumlarınız için teşekkürler, zamanınız olunca diğer konularıma da bakarsanız sevinirim.

OC yapmalımıyım
fanlar nereye koyulmalı

Son düzenleyen: Moderatör:
Darboğaz demek sistemin bir parçasından tam verim alamamak demektir. Core I5 ve o anakart ile GTX630'dan tam verim alırsın. Darboğaz falan olmaz.
Darboğaz olmaması için GTX760 alman gerekir falan diyenler de var, yok böyle bir şey.
Yanlış bilgilendirmiş seni, at o düşünceleri kafandan.

İhtiyacın olmadığı için daha iyi bir kart almamışsın, bunu anlıyorum.
Amacın bu ise daha iyi bir ekran kartına da ihtiyacın yok.

Eğer sistemi almayı düşünüyorsan değişiklikler yapalım, daha iyi bir sistem çıkar ortaya.
Ama yok almışsan kullanmaya devam et.

Yanlış bilgilendiren arkadaş doğru da bir bilgilendirme yapmış. K ibaresi olmayan Core I5 işlemciye sıvı soğutma sistemi almanın ne mantığı var? O parayı çok daha iyi yerlerde kullanabilirdiniz. GTX630 ile sürünmenin bir manası yok yani.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı