GT 630 ve i7 4770 Tabanlı Sistem GTA V Performansı

Axaris

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Benim ekran kartım çok da iyi bir şey değil. Ama GTA5'i almak istiyorum. Hangi ayarlarda oynarım sizce?

• İşlemcim : i7-4770 3.40 GHz
  • RAM: 8GB (Kullanılabilir: 6.31 nedense böyle :()
  • Ekran kartım: GT 630
Teşekkürler

O ekran kartından hemen kurtulun. Bunu sadece gta için söylemiyorum. Büyük ihtimalle hazır sistem almak gibi bir hata yapmışsınız.

Tahminimce RAM'in 6.31gb gözükmesinin sebebi donanıma ayrılmış olmasıdır. CTRL+ALT+DEL kombinasyonundan performans sekmesine girin. Orda bir yerde yazıyor olması lazım.

Sorunuza gelirsek. Büyük ihtimal hazır sistem aldınız. O karttan kurtulun, ben de aynı kartı kullanıyorum ve GTA 5'i hiç hayal bile etmeyin. Durumunuz varsa adam gibi bir kart alıp ondan sonra GTA5'i denemenizi tavsiye ederim. 630 ile GTA5 oynarsanız büyük ihtimal hüsrana uğrayacak oyundan soğuyacaksınız.

Merhaba. GT 630 yerine AMD r9 270x almayı düşünüyorum.GTA 5 NVDIA ile uyumlu olacakmış diyorlar.Bence r9 270x gtx 750 ti'den daha iyi.Sizce Hangisini almalıyım.Gtx 750 ti'mı r9 270x'mi ?

GTX750Tİ ın rakibi R7 260X dir. R9 270X ise çok daha iyi performans verir. Fakat bu tercihi yapmadan önce kaç Wattlık güç kaynagı kullanıyorsunuz hangi marka model bunu bilmemiz gerekli.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı