GT 630 veya R7 240 ?

230 Watt diye bir güç kaynağı yok. 230 Volt'tur o. Üşenmekten kasayı açmamışsın, sandalyeden eğilip PSU modeline bakıyorsun. Ne görürsen çak yanına Watt... 230 mu, çak 230 Watt...

230 Volt'tur o şebeke voltajı. Kasayı aç ve PSU'nun Watt değerini öğren önce.

230 Watt diye bir güç kaynağı yok. 230 Volt'tur o. Üşenmekten kasayı açmamışsın, sandalyeden eğilip PSU modeline bakıyorsun. Ne görürsen çak yanına Watt... 230 mu, çak 230 Watt...

230 Volt'tur o şebeke voltajı. Kasayı aç ve PSU'nun Watt değerini öğren önce.

Abi öncelikle merhaba.Ben ekran kartı alacağım ekran alacağım ekran kartı AMD Radeon r7 240 ve psu ise 230w ve 230v bu ekran kartını kaldırırmı psu?

Pc özellikleri:
Pentium Dual Core E6600 3.06 GHz
4GB RAM
Windows 7 - 64 bit

Arkadaşım sakın GT630 satın alma. Ben aldım almaz olsaydım. Tamam oyunları felan açıyor ama low da bile kasarak açıyor. Mesela örnek vereyim Far Cry 3 te medium da kasarak açtı , GTA 4 te medium da hafif kasarak açtı , vb. yani ben aldım pişmanım sen alma. Alacaksan sabret GTX750ti al 440TL . Hem onda güç girişide yok bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı