GT 630M GTA 5 Kaldırır mı?

İlla oynamak istiyorum dersen torrentten indir bir dene bakalım oynatacak mı diye oynatırsa satın alırsın. Korsan oyunu desteklemiyorum yanlış anlaşılmasın.
Bende dediğin gibi yapmayı düşünüyorum ilk olarak torrent deneyeceğim eğer tatmin edici derecede oynatırsa kesinlikle alacağım oyunu online mod olmadan bir zevki olmaz.

Önceden deneme sürümü vardı oyunların, ücretsiz düşük boyutlarda 1 bölümlük olurdu insanlar indirip bakar ona göre satın alırdı. Oyunların bilgisayarda oynanıp oynanamıcağı öyle test edilirdi çünkü her bilgisayar her parça fabrikadan aynı çıkmaz bazısı beklenenden çok iyi bazısı çok kötü çıkar, Yani Crack li olarak indir dene ve için rahat olsun hak yemiş olmazsın çünkü birşeyi denemeden satın almak olmaz, unutmayın onların oyunu değerliyse sizinde paranız değerlidir.

Eğer cihazınız Full HD değil ise düşük ayarlarda oynayabileceğinizi düşünüyorum. Tabi üreticinin dedikleri doğru ve bilgisayarınız temiz ve güncel ise.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı