GT 630M yerine Temel Bağdaştırıcı sorunu

Mert Çiçi.

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle bilgisayarımın markası casper nirvana win8. nVIDIA GeForce GT 630M markada. Format attım fakat tek driver olmadı Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı yerinde ünlem işareti bulunmakta güncelleştirdim fakat olmuyor nasıl düzeltebilirim açıklayıcı şekilde anlatırsanız sevinirim :mutlu:

Öncelikle bilgisayarımın markası casper nirvana win8. nVIDIA GeForce GT 630M markada. Format attım fakat tek driver olmadı Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı yerinde ünlem işareti bulunmakta güncelleştirdim fakat olmuyor nasıl düzeltebilirim açıklayıcı şekilde anlatırsanız sevinirim :mutlu:
Resim çekerseniz daha iyi bir tespit yapabilirim.

Resim çekerseniz daha iyi bir tespit yapabilirim.
10864443_380845215425833_703919625_o.jpg

Merhaba Mert
Ekran kartının markasının driverini sitesinden indirip kurarsan bu sorun ortadan kalkacaktır.

Yanlış Bilgilendirme
Şimdi sende ekran kartı driver dvd si şuan mevcuttur. Orada gördüğün 2 adet ekran kartına da tek tek sağ tıkla kaldıra tıkla ve hepsi kalksın. Sonra bilgisayarını yeniden başlat ve dvd den tekrar kur grafik sürücüsünü çözülecektir. Çözülmez ise tekrar dönüş yap bana.

İlk olarka PC'nizi 8.1'e güncelleyin. Sonra 8.1 için en güncel sürücüyü kurun:

Drivers | GeForce

Şimdi sende ekran kartı driver dvd si şuan mevcuttur. Orada gördüğün 2 adet ekran kartına da tek tek sağ tıkla kaldıra tıkla ve hepsi kalksın. Sonra bilgisayarını yeniden başlat ve dvd den tekrar kur grafik sürücüsünü çözülecektir. Çözülmez ise tekrar dönüş yap bana.
DVD'deki sürücüler güncel değildir. Sürücüleri daima üretici siteden indiriyoruz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı