Çözüldü GT 635M sürücü yükleyince mavi ekran hatası alıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ArdaFRKN

Hectopat
Makaleler
7
Casper kullanıyorum NVIDIA GeForce GT 635M sürücüsünü açınca mavi ekran veya görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu hataları alıyorum. En sonunda DDU ile silip NVIDIA'nın sitesinden yükledim fakat yine aynı hatayı aldım Casper'in driver diskindekini yükledim aynı hatayı aldım.

Çözüm
Harici Ekran Kartı bozuk olabilir, İntel HD Graphics'e geçirip o şekilde çalıştırmayı deneyin sistemi.
Casper kullanıyorum NVIDIA GeForce GT 635M sürücüsünü açınca mavi ekran veya görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu hataları alıyorum. En sonunda DDU ile silip NVIDIA'nın sitesinden yükledim fakat yine aynı hatayı aldım Casper'in driver diskindekini yükledim aynı hatayı

Driverlar hatalı olabilir, bir müddet bekledikten sonra yeniden kurmayı deneyin.

Casper kullanıyorum NVIDIA GeForce GT 635M sürücüsünü açınca mavi ekran veya görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu hataları alıyorum. En sonunda DDU ile silip NVIDIA'nın sitesinden yükledim fakat yine aynı hatayı aldım Casper'in driver diskindekini yükledim aynı hatayı aldım.
Merhaba. Laptobunuzun kendi sitesine girip cihaz numarasını girerek ekran kartı sürücüsünü indirirseniz probleminiz hallolacaktır. Bazı Nvidia mobil kartlar, resmi siteden indirilen sürücüyü kabul etmiyor ne yazık ki. Umarım sorununuz donanımsal değil yazılımsal çıkar yahut donanımsal çıkma ihtimali de var.

Merhaba. Laptobunuzun kendi sitesine girip cihaz numarasını girerek ekran kartı sürücüsünü indirirseniz probleminiz hallolacaktır. Bazı Nvidia mobil kartlar, resmi siteden indirilen sürücüyü kabul etmiyor ne yazık ki. Umarım sorununuz donanımsal değil yazılımsal çıkar yahut donanımsal çıkma ihtimali de var.
Öylede olmuyor.

Öylede olmuyor.
O zaman yapabileceğiniz tek şey hurda cenneti. Reabelling yaptırmanız durumu çözebilir. Ya da osiroskop yardımıyla bellek kontrollerini yapıp arızalı belleği değiştirebilirler ama çok zahmetli ve pahalı bir iş. Şu anlık en iyisi o şekilde idare edip yeni bir cihaza geçmeyi düşünmeniz olacaktır.

1 ABD Doları eşittir
7,70 Türk Lirası :(

Geri
Yukarı