GT 640 "no kernel image is available for execution on the device" hatası

Enes054

Femtopat
Daha fazla  
Kod:
23:57:35 Failed to initialize miner on GPU0: ASUS NVIDIA GeForce GT 640 2GB [000
0:01:00.0]: no kernel image is available for execution on the device

Ekran kartı 4 GB fakat görmüyor, çekirdek yok. Experins Update ettırdım, orijinal driver kurdum, nafile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kod:
23:57:35 Failed to initialize miner on GPU0: ASUS NVIDIA GeForce GT 640 2GB [000
0:01:00.0]: no kernel image is available for execution on the device

Ekran kartı 4 GB fakat görmüyor, çekirdek yok. Experins Update ettırdım, orijinal driver kurdum, nafile.
bu kartla ne yapmaya çalışıyorsunuz ?

yüksek ihtimal kartınız mining desteklemiyor malum eski ve mining için verimsiz bir kart maalesef. siz google dan o kart ile mining yapılır mı onu araştırın önce

Alt coin lerden kazım yapıyorum 2 GB ekran kartları ile birkaç arkadaşı izledim onların gösterdi gibi uyguladım şu an kazım yapıyor ama veriler gelmiyor sadece işlemci ile olan verileri alıyorum ilginiz için teşekkürler.
CPU | 480.11 H/s
NVIDIA GeForce GT 640-0| 7687629.11 H/s
Total Hashrate | 7688112.28 H/s
Accepted Shares | 97.74%
New job, diff 50000
bu kartla ne yapmaya çalışıyorsunuz ?
Turtlecoin minig

Dosya Ekleri

• turle minig nvidia geforce gt 640.jpg
    turle minig nvidia geforce gt 640.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:
Alt coin lerden kazım yapıyorum 2 GB ekran kartları ile birkaç arkadaşı izledim onların gösterdi gibi uyguladım şu an kazım yapıyor ama veriler gelmiyor sadece işlemci ile olan verileri alıyorum ilginiz için teşekkürler.
CPU | 480.11 H/s
NVIDIA GeForce GT 640-0| 7687629.11 H/s
Total Hashrate | 7688112.28 H/s
Accepted Shares | 97.74%
New job, diff 50000

Turtlecoin minig
bunu bir dene birde değişik videolarıda var onlarada bak

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu bir dene birde değişik videolarıda var onlarada bak

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İlginiz için teşekür ederim lakin o videolardan yola çıktım çok kişi izledim resimde detaylar var engin bilginize sığnıyorum tşkekürlerEki Görüntüle 1014407
Ekran kartı, miner uygulamanın desteklediği OpenCL sürümünü desteklemiyor.
Mrb nvdia experinx yüklü son sürüm güncelemelerini ordan yapıyorum sanıyorum belek yetersiz
ayrılmış video beleği 250 k yetmiyor bende 2cb var lakın sistm 250 kb kulandıgı icin 1.75 kalıyor gereken belek 1792 -1750 = 42 kb yetmiyor overlok yaptısamda acıgı vermiyor Tşk

Dosya Ekleri

• belek yetmiyor.jpg
    belek yetmiyor.jpg
    142,1 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:

Geri
Yukarı