GT 640 VS R7 240

Sapphire 11229-03-20G ATI
Bunu alıcağım psu yeterse tabiki.
PSU nun 12w kanalınamı ne bakıyosunuz ben anlamıyorum şimdi orayı söyleyeyim:
Tek 12 v yok 12v1 12v2 var 1i 8A biri 12A yetermi?
Fazla güç çekmez R7 250X. 12V kanalından daha çok kaliteli olup olmadığına ve markasına bakıyoruz bir güç kaynağının kaliteli olup olmadığı üzerindeki kalite onaylarından anlaşılabilir çakma güç kaynaklarında 1-2 tane olur ama kaliteli güç kaynaklarında en az 5-6 tane mutlaka bulunur o kadar. Mesele OCZ, Thermeltake, FSP, Corsair, Xigmatek gibi markalara yönelebilirsiniz. Bu sizin işinizi görecektir Xigmatek NRP 400W Power Supply (NRP-PC402) Fiyatı

arkadasım kesinlikle r7 240 al ben gt630 kullandım ama emin ol r7 240 o fiyatlarda alabileceğin en iyi kartlardan biri eğer bütçen yeterse r7 250 al .gdd3 ile gddr5 arasında fark çok aslında ama bütçe meselesi birinin bellek hızı 1800 mhz lerde diğeri 3000 mhz lerde olur hatta daha fazla

@Namelessone1905 arkadaşımız ile aynı görüşteyim. GT 640'ı bir kenara itin, R7 240 veya 250 almanızı öneririm.

İşlemciyi de Core 2 Quad'a yükseltmenizi öneriyorum. Anakartınız desteklediği halde, bu işlemciyi takmamak haksızlık olur bence. :D

@Namelessone1905 arkadaşımız ile aynı görüşteyim. GT 640'ı bir kenara itin, R7 240 veya 250 almanızı öneririm.

İşlemciyi de Core 2 Quad'a yükseltmenizi öneriyorum. Anakartınız desteklediği halde, bu işlemciyi takmamak haksızlık olur bence. :D
O anakarta daha fazla yatirim yapmak haksizlik olmuyor mu? (Klavye ingilizce kusura bakmayin)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı