GT 710 için 250W PSU yeterli mi?

Şimdi hocam öncelikle şunu belirteyim.
Bu forumda hiç kimse müneccim değil.
Hiç kimse senin PC'nin bileşenlerinin ne olduğunu bilmiyor sen dışında.
Bu sebepten mütevellit önce sen işlemcinin RAM'i i anakartını yazıcaksın.
Forumdaki bilgili arkadaşlar da yardımcı olmaya çalışacak.

Şimdi hocam öncelikle şunu belirteyim.
Bu forumda hiç kimse müneccim değil.
Hiç kimse senin PC'nin bileşenlerinin ne olduğunu bilmiyor sen dışında.
Bu sebepten mütevellit önce sen işlemcinin RAM'i i anakartını yazıcaksın.
Forumdaki bilgili arkadaşlar da yardımcı olmaya çalışacak.

Ekran kartı'nın 20W TDP'si var diğer bileşenleri yazması ne kadar gerekli bilemedim.

Ekran kartı'nın 20W TDP'si var diğer bileşenleri yazması ne kadar gerekli bilemedim.

Şöyle söyliyeyim.
Diğer bileşenler toplam 250 Watt'ı kullanıyor olabilir. Güçlü bir işlemci olabilir.
Bileşenleri yazmak yarın bir gün kasanın zarar görmesinden daha eftaldir diye düşünüyorum.

Şöyle söyliyeyim.
Diğer bileşenler toplam 250 Watt'ı kullanıyor olabilir. Güçlü bir işlemci olabilir.
Bileşenleri yazmak yarın bir gün kasanın zarar görmesinden daha eftaldir diye düşünüyorum.

40 50 Watt tüketen bir kart sorsaydı haklı olabilirdiniz ama şu an kullandığı kartdan çok daha fazla güç çeken bir kart değil arkadaşın sorduğu taş çatlasın 10, 15W fazladır. Ki kullandığı kartın 5 10 Watt çekiyor olması lazım , öyle bir kart üretildimi bilmiyorum.

40 50 Watt tüketen bir kart sorsaydı haklı olabilirdiniz ama şu an kullandığı kartdan çok daha fazla güç çeken bir kart değil arkadaşın sorduğu taş çatlasın 10, 15W fazladır. Ki kullandığı kartın 5 10 Watt çekiyor olması lazım, öyle bir kart üretildimi bilmiyorum.

Haklılık payınız var.
Özür dileyerekten cevabımı yeter olarak değiştiriyorum.

40 50 Watt tüketen bir kart sorsaydı haklı olabilirdiniz ama şu an kullandığı kartdan çok daha fazla güç çeken bir kart değil arkadaşın sorduğu taş çatlasın 10, 15W fazladır. Ki kullandığı kartın 5 10 Watt çekiyor olması lazım , öyle bir kart üretildimi bilmiyorum.
Teşekkür ederim kusura bakmayın diğer bileşenleri yazmadım bileşen olarak:core 2 quad q8200 islemci 4gb ddr3 ram g41 quadro anakart nvdia geforce 210 ekran kartım var zula da arada kasmalar çs:go da oynamak istiyorum sadece ekran kartımı yükseltmek için düşük bütçeli gt710 a 250 watt güç kaynağı yeterli olur mu diye sormak istemiştim cevabınız için tekrardan teşekkürker

Teşekkür ederim kusura bakmayın diğer bileşenleri yazmadım bileşen olarak:core 2 quad q8200 islemci 4gb ddr3 ram g41 quadro anakart nvdia geforce 210 ekran kartım var zula da arada kasmalar çs:go da oynamak istiyorum sadece ekran kartımı yükseltmek için düşük bütçeli gt710 a 250 watt güç kaynağı yeterli olur mu diye sormak istemiştim cevabınız için tekrardan teşekkürker
bir sıkıntı yaşadınmı 250 w powerle bende aynısını alıcağım

Yeni konular

Geri
Yukarı