GT 710 sisteme oyun tavsiyesi

Size bir bilgi vereyim. Oyunlar işlemciden çok ekran kartı performansına bağlı oluyor.
Hayatınızında kötü bir sistem geçtiyseniz anlarsınız. Bende arkadaşın ekran kartından daha kötü ekran kartı var. Şunu diyebilirim ki oynatmaz değil. Aynısını GeForce 210 ile denedim. 25-30 idi, artık bu kart ile nerelere gelir bilinmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatınızında, kötü bir sistem geçtiyseniz anlarsınız. Bende, arkadaşın ekran kartından daha kötü ekran kartı var. Şunu diyebilirim ki, oynatmaz değil. Aynısını, GeForce 210 ile denedim. 25-30 idi, artık bu kart ile nerelere gelir bilinmez.

Ben de onu diyorum. RX460 var High'da bile 100 FPS alıyorum. GT710 oynatır.

İşlemcisi gayet iyi ama o ekran kartı açamaz o oyunu hocam. En düşük ekran kartı GTX660 olarak kabul ediliyor. GTA'da bu GT710 kullanıyor. GT710 GTX660'ın yanında ekran kartı demek.
GeForce 210 ile açtım artık siz düşünün. 😉

2 GB GT710M laptop ile düşük ayar 30 FPS sabit GTA 5 oynuyordum. İşlemcin iyi ama ekran kartının masaüstü versiyonu nasıl bilemem. Muhtemelen Minecraft tarzı şeyler oynayabilirsin.

Hayatınızında, kötü bir sistem geçtiyseniz anlarsınız. Bende, arkadaşın ekran kartından daha kötü ekran kartı var. Şunu diyebilirim ki, oynatmaz değil. Aynısını, GeForce 210 ile denedim. 25-30 idi, artık bu kart ile nerelere gelir bilinmez.

Aynı kart var ve 800x600 denediniz sanırım. Kartım cidden berbat, GTX 750'yi almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı