GT 730 2K Monitörle Kullanılabilir mi?

ArtunKansu

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Yeni topladığım sistemde idareten ucuza aldığım GT 730 ekran kartıyla monitörümü (AOC Q3279vwf) 2560x1440 çözünürlükte kullanabilir miyim? Not: Kartın ve monitörün HDMI girişini kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
asd.jpg

Hocam sadece multimedya için. Ne gerek var böyle şeylere. Bilgilenmek için açıyoruz konuyu, şu cevaba bakın. HDMI 1.3 standardında 2K kullanılamıyor vs deseniz anlardım. Eğer böyle cevaplar yazacaksanız, lütfen konularıma bir daha uğramayın.

:) Şaka yaptım hocam. Bizim buralarda bu tarz mesajlara alışık olsanız iyi olur. Monitör 144Hz ise bağlayamazsınız. Ayrıca 730 HDMI ile 4K bile verir.

Son düzenleme:
Hocam sadece multimedya için. Ne gerek var böyle şeylere. Bilgilenmek için açıyoruz konuyu, şu cevaba bakın. HDMI 1.3 standardında 2K kullanılamıyor vs deseniz anlardım. Eğer böyle cevaplar yazacaksanız, lütfen konularıma bir daha uğramayın.

:) Şaka yaptım hocam. Bizim buralarda bu tarz mesajlara alışık olsanız iyi olur. Monitör 144Hz ise bağlayamazsınız. Ayrıca 730 2K desteklemiyor, 1080p ölçekleyecektir.

Kusura bakmayın vallahi içimde bir heves var, vallahi aklınız şaşar. Monitör 75Hz görüntü sağlıyor. Palit’in sitesinde aldığım ürünün makaimum çözünürlüğü 2560’a 1600 olarak gözüküyordu. Bu HDMI çıkışı için değil sanırım.

Kusura bakmayın vallahi içimde bir heves var, vallahi aklınız şaşar. Monitör 75Hz görüntü sağlıyor. Palit’in sitesinde aldığım ürünün makaimum çözünürlüğü 2560’a 1600 olarak gözüküyordu. Bu HDMI çıkışı için değil sanırım.

VGA çıkışı yazılmış, tam fikrim yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı