GT 730 desteği kesildi mi?

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
391.35 sürümünden itibaren desteğin kesildiğini iddia ediyorlar forumda ama ben NVIDIA'nın sitesine girip bakınca en son sürüm 445.75 olarak gösteriyor? Ben şimdi silip 391.35 sürümünü mü indirmem lazım? Kafam karıştı arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Destek kısmında gösterebilir. GT 730 için son sürüm 391.35'tir. Son sürümü indirip kurmayı deneyebilirsin. Kurulum yapmana izin vermeyecektir.
Bana 445.75 sürümü için kurulum yapmama izin verdi ama ?
Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA al kardeşim senin Driver'ın bu desteklenen ürünler kısmına göz at.
Kimisi diyor ki 391.35'ten sonra desteği kesildi yani ondan sonraki sürücüleri indirmenize gerek yok diyor ben şimdi hangisini indireceğim ?

NVIDIA denetim masasına giriş yap. En sağ üst kısımda yardım bölümüne tıkla ve sistem bilgileri kısmına gir. Hangi sürücü yüklü gözüküyor?

Ek Açıklama 2020-04-10 223408.jpg

NVIDIA denetim masasına giriş yap. En sağ üst kısımda yardım bölümüne tıkla ve sistem bilgileri kısmına gir. Hangi sürücü yüklü gözüküyor?

Eki Görüntüle 532700
445.75 sürücüsü yüklü dostum bakmıştım önceden. Bilgisayarı açıp ekran görüntüsü de atabilirim yalan söylemiyorum ama uğraşmak istemiyorum şuan.

445.75 temiz bir şekilde kurulduysa, kullanmaya devam et. Benim bildiğim GT serisindeki çoğu kartın, Driver desteği kesildi. Şaşırdım ilginç 🙂
Ekran Görüntüsü (2).png

Ayrıca oyunlarda eskisi gibi FPS değerleri alamıyorum. Mesela LoL 100 FPS altına düşmezken şuan 60-70 FPS alıyorum. eski sürüme geçersem düzelir mi ?

391.35 sürücüsünü yükle. Güncel sürücüler çıktığı için, FPS değerlerin düşer. Ekran kartın kötü. DDU ile kaldırıp, 391.35'i kurabilirsin. DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi - Technopat Sosyal

391.35 sürücüsünü yükle. Güncel sürücüler çıktığı için, FPS değerlerin düşer. Ekran kartın kötü. DDU ile kaldırıp, 391.35'i kurabilirsin. DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi - Technopat Sosyal

Dediğiniz gibi yapıp 391.35 sürücüsünü indirdim‚ ama Windows kendiliğinden sürücüyü kaldırıp 422.23 isimli bir sürücü indirdi ve bunun en son sürücü olduğunu iddia ediyor. Cidden bu Windows kafayı yemiş olmalı.

422.23 değil pardon 442.53 olacaktı hata yapmışım. Ancak Benchmark testlerinde Windows'un kendi yüklediği sürücü NVIDIA'nın sitesindeki sürücülere göre daha çok FPS veriyor. Anlamadım gitti.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı