GT 730 Ekran kartına driver kurunca siyah ekran veriyor

scofield123

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, sabahtan beri bilgisayarımı kullanamıyorum. Her şey normal giderken oyundan atıp NVIDIA sürücüsü durduruldu hatası ile başladı. Sabahtan beri uğraşıyorum format attım ve şu an driverı kurunca PC siyah ekran veriyor, lütfen yardımcı olur musunuz?

Bu arada sadece driver kurunca degil, Google açsam bile siyah ekran veriyor PC'yi yeniden baslatmadan geçmiyor.

GT 730.
Q6700.
4 GB RAM.
Anakart DP965lt.

Aynı ekran kartı yok ama daha önce bende olmuşdu. Son yüklediğim driverın 2, 3, 5 öncesi versiyonla yükleyerek çözmüşdüm. Donanım sorunu yoksa versiyon indirerek denersin. Tabi ki temiz bir kurulum yap. Googleden bakdığımda şu konu var bunuda bir incerlesiniz. Konu

Yok hocam her şeyi yaptım düzelmiyor LoL Client'i acıyorum mesela giriyorum ve görüntü gidiyor 2 3 kere açılıp kapanıyor ekran zar zor oyuna girincede GPU error diyor.

Arkadaşlar merhaba, sabahtan beri bilgisayarımı kullanamıyorum. Her şey normal giderken oyundan atıp NVIDIA sürücüsü durduruldu hatası ile başladı. Sabahtan beri uğraşıyorum format attım ve şu an driverı kurunca PC siyah ekran veriyor, lütfen yardımcı olur musunuz?

Bu arada sadece driver kurunca degil, Google açsam bile siyah ekran veriyor PC'yi yeniden baslatmadan geçmiyor.

GT 730.
Q6700.
4 GB RAM.
Anakart DP965lt.

DDU ile sürücüyü kaldır baştan kur.

Sorun devam ediyor ise kart üzerinde arıza olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı