GT 730 güncellenmiyor

Clas

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Front-end Developer
Başlıktaki gibi ekran kartımı hiçbir şekilde güncelleyemiyorum. Orijinal sitesinden indirdim Driver'ları kurdum fakat resimde olduğu gibi sonuçlanıyor. Her türlü makale ve videoya baktım bir türlü çözülemedi bu sorun. Ekran kartı sıkıntısız çalışmakta ve bilgisayarın her türlü performans ayarları yapıldı. Örnek Valorant'a giriyorum girerken 441.20 sürümü önerilen minimum demekte, oyuna giriyorum düşükte 80-100 arası FPS alıyorum birkaç saniye sonrasında oyundan otomatik olarak atıyor ve kapanıyor. Driver çöktü diyor güncel olmadığı için.
PC özellikleri:
İşlemci: AMD A10-7870k Radeon R7 Graphics 3,90 GHz.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 730 2 GB DDR3 128 Bit.
SSD: 360 GB.
RAM: 8 GB.
Anakart: MSI A68HM-E33 v2.
Sistem: Windows 10 Pro X64.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    51,7 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ın kendi sitesinde görseldeki tablodan anladığım destekler fakat oynanmıyor güncellenmediği için 391.35 sürümü yetersiz kalıyor. Yine de yazmışlar oraya GT 730'u ilginç. Bende anlamadım.
s.png

Dediğim gibi kart artık güncelleme yapmıyor 391.35 en yüksek güncelleme yapamazsın oda olmuyorsa aygıt yöneticisinden GT 730'u güncelle oyunlarda kasma oluyorsa kart yetersiz kalıyor demek ki oyun ayarını düşürmelisin. NVIDIA Denetim Masası'ndan kart ayarını performansa çek.

Geri
Yukarı