GT 730 i5 3470 sistem nasıldır?

Eksileri:
8 GB RAM var.
OC yapılmaz.
Artıları:
480 GB SSD var.
Benim tavsiyem 3200G sistemi almanız.

Çoooook teşekkürleeeer.

İşlemcisi 3200G 5289₺ olan sistemi alın hocam yanında da kulaklık hediyesi alırsınız fakat önerim özelleştirme kısmından ileriye dönük olması açısından B450 anakarta yükseltmeniz. Sistem bu şekilde size birçok oyunu oynatır eğer isterseniz ileride ekran kartı ekleyebilirsiniz.

B450 daha mı yeni ve daha iyi mi performans verir ve o anakartın fiyatı nedir sitede ve son olarak çok teşekkürler ilgilendiğin için.

Ve son olarak o 3200GLI sistemi monitörüme bağladığım an düğmeye basarsam hiçbir şey almadan takmadan normal şekilde çalışır mı?PCH X Class APU [PC Hocası] | AMD R3 3200G | 16 GB DDR4 | 256 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com bu.

Çoooook teşekkürleeeer.

B450 daha mı yeni ve daha iyi mi performans verir ve o anakartın fiyatı nedir sitede ve son olarak çok teşekkürler ilgilendiğin için.

Ve son olarak o 3200GLI sistemi monitörüme bağladığım an düğmeye basarsam hiçbir şey almadan takmadan normal şekilde çalışır mı?PCH X Class APU [PC Hocası] | AMD R3 3200G | 16 GB DDR4 | 256 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com bu.
B450 daha iyi daha stabil ileride overclok yapabilirsin bu konuda windows 10 deneme sürümü kurulu olarak geldiği yazıyor anakartı aşağı doğru kaydırınca görürsün en ucu b450'yi seç.

Anakartı görseldeki modeldekini seç siparişten önce yine bi bak pahalı olanı seçmemiş ol (Msi B450 pro m2 max)
Screenshot_20220618-143301.png

Çoooook teşekkürleeeer.

O sistemde A320 var B450 ona göre daha güncel, üst seviye bir çipset ve hız aşırtma için uygun. Bilgisayarın linkinde aşağıya indiğinizde anakart özelleştirme kısmından +234,02₺ daha vererek MSI B450M Pro-M.2 Max seçerseniz yeterli olur.

Hocam alınmaz onun yerine bunu öneririm.
Kesinlikle alınmaz o paraya 4650g alınır

İşlemcide ekran kartı ol.

Unca bilgisayarda ekran kartı oluyor mu ve olup olmaması fark etmez mesela Valorant'ta 80FPS verir mi? GTA V de kaç FPS verir orta grafiklerde ve CS:GO nasıl olur (FPS değeri)
Hocam almayın o sistemi size daha iyisini toplarlar ayrı konu açın

Şuna da bakabilirsiniz.
Kesinlikle arkadaş bunu alsın 3200g hiç birşey yapılmaz bu dsha iyi

Eksileri:
8 GB RAM var
OC yapılmaz.
Artıları:
480 GB SSD var.
Benim tavsiyem 3200G sistemi almanız.
Pc bilgin 0 oc nasıl yapılmaz sizde 3200g var diye onu almak zorunda değil

PC bilgin 0 OC nasıl yapılmaz sizde 3200G var diye onu almak zorunda değil.

:ROFL:
1.si bende 3200G yok.
2.si AMD'nin Pro model işlemcilerine OC yapılmıyor.
Kimin PC bilgisi 0 görüyoruz.
Araştırmadan bir daha kimseyi yargılamayın. İyi günler.

A320 ve A520 anakartlar OC desteklemiyor.

İsterse X570 kullansın yine de OC yapamaz.

1655569813346.png

Gidip sağ tık incele yapmadım linki verdim size araştırabilirsiniz.
3200G'ye OC yapılabilir:

1655569779162.png

@Mithat Berhan hocam kullanıyor 3200G'yi bol OC yaparak size kendisi daha iyi cevap verebilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı