GT 730 için Online oyun önerisi

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
RAM
6
SSD veya HDD modeli
1TB HDD
Ekran kartı
GT 730
Anakart
Pegatron
İşlemci
İ3 2100
Merhaba arkadaşlar, sistemime göre Online bir oyun arıyorum. Kış indirimi ile de alabilirim. Zevkli singleplayer oyun da olabilir önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS 1.6 al Steam'dan hocam ekran kartın için en uygun Online oyunlardan biri olabilir.

Dostum ne kadar bilgisiz bir insansın sen o ekran kartıyla GTA 5 dahi oynanıyor haberin var mı? Git az bir şeyler öğren ondan sonra burada mesaj yaz.
Merhaba arkadaşlar, sistemime göre Online bir oyun arıyorum. Kış indirimi ile de alabilirim. Zevkli singleplayer oyun da olabilir önerilere açığım.

Battlifield 3 öneririm oyunun hikaye modunu oynarsın daha sonrasında Online modunu oynarsın.

Dostum ne kadar bilgisiz bir insansın sen o ekran kartıyla GTA 5 dahi oynanıyor haberin var mı? Git az bir şeyler öğren ondan sonra burada mesaj yaz.
Bu kadar sert çıkışmanız yanlış arkadaş bilmiyor olabilir. Bilmemek değil öğrenmemek ayıp. Ayrıca arkadaşın söylediği değil sizin ona davranışınız ayıp.

Battlifield 3 öneririm oyunun hikaye modunu oynarsın daha sonrasında Online modunu oynarsın.
GT730 kullandım ben de amacın ne anlamadım. 720p de GTA 5 oynayacağına kaymak gibi online Counter oynasın daha iyi.

PUBG Mobile veya Lite, League of Legends. Singleplayer için Batman Arkham serisini şiddetle öneririm özellikle Origins olan oyunu.

Var kendisi çocukluk oyunum yine de teşekkürler.

BF3 aklımda teşekkürler Online oyuncu sayısı ne kadar fazla bilmiyorum ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı