GT 730 için Online oyun önerisi

O Riot Games'in sunucularının sıkıntısı. Türkiye tarafını devamlı göz ardı ediyorlar, böyle bir rezillik görmedim ben açıkçası.

TR sunucusu artık bir geçiş sunucusu eskiden e-sporcular oynardı şimdi bir tane bile yok herkes EUW'a geçti veya geciyor ben olsam bende ilgilenmem veledlerle dolu bir server oldu.

DDR3'ten kurtarmıyor zaten. Bunun dışında sağlam bir oyun istiyorsan Half-Life serisini önerebilirim sana. Çok sağlam seridir. Grafikler dışında 2021'de bile oynanılıp bitirilebilir. Alacak olursan Half-Life 1'in Türkçe yamasını da atarım sana.

Atabilir sen sevinirim. Half-Life serisini hep arkadaşlarla kapışmak için oynadık hikayeye bakmadim hiç.
Agam sen dediğim gibi Batman serisine kesin bak ardından Mafia 2 oyna 1'i oynamana gerek yok 2'yi anlaman için zaten sadece ufak bir sahnede 1 ile ilgili bir yer var ardından The Walking Dead'a bir bak başka başka Call of Duty MW serisi oynamadıysan oyna MW3'ün TR dublajı da mevcut. Aynen LoL'ün eski tadı yok TR serveri bitik bir durumda bende soğumaya başladım artık diyebilirim.

Hepsine bakacağım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı