GT 730 ile i3-9100F oyun oynatır mı?

safrapgangsman

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, oynayacağım oyunlar Valorant, CS:GO, PUBG Mobile acaba oynatır mı? Şu anki ekran kartım GT 730, işlemcim çok kötü işlemciyi değiştirirsem acaba düzelir mi ve bu anakart i3-9100F'e uyar mı?

Dosya Ekleri

• PNGGG.png
    PNGGG.png
    15,1 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleyen: Moderatör:
Xeon E5450 bu işlemciyi alacağım yanına da GTX 960 2 GB sizce oynayabilir miyim Valorant gibi oyunlar veya Xeon E5450 GT 730 ile oynatır mı?

Hocam önceden GT 730 kullanıyordum ve rezalet bir karttı. Oyun oynarsınız ama zevkli bir şekilde oynayamazsınız. GTX 960 güzel bir karttır ama biraz eski. Ayrıca 2 GB VRAM olduğu için bazı durumlarda yetmeyebilir.

Çok fazla düşeceğini zannetmiyorum ama sadece dediğiniz oyunları oynayacaksanız büyük ihtimalle yetecektir.

Merhaba, oynayacağım oyunlar Valorant, CS:GO, PUBG Mobile acaba oynatır mı? Şu anki ekran kartım GT 730, işlemcim çok kötü işlemciyi değiştirirsem acaba düzelir mi ve bu anakart i3-9100F'e uyar mı?
Anakart ve RAM o işlemciyi takmak için kesinlikle değişmeli. Ayrıca ekran kartı da vasat. Elle tutulur bir yanı yok 😟
Xeon E5450 bu işlemciyi alacağım yanına da GTX 960 2 GB sizce oynayabilir miyim Valorant gibi oyunlar veya Xeon E5450 GT 730 ile oynatır mı?
İşlemciye iyi bir OC yaparsan GTX 960 ile sorunsuz oynarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı