GT 730 iyi midir?

Hocam GTA V açsam şu an elimde var ekran kartı yanar mı bir test edelim yanmayacaksa
Hocam GTA V açsam şu an elimde var ekran kartı yanar mı bir test edelim yanmayacaksa?
Merhaba ben de GT730K-2GD3/LP aldım bilgisayarım baya eski. DDR3 diye aldım. Eski kartımın modeli de AX7850 1GBD5-DH idi. Driverı sildim kartı söktüm yeni kartı taktım ancak pc açılışında gelen anakart arayüzünden öteye gidemedi. Bios’a giremedim. Bağlantılarda falan sorun yok. Ama açılışta beklerken 4-5 saniye sonra tek bip sesi geliyor. Anakart gigabyte ga-z77-d3h nerede yanlış yapıyorum? Cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Lanet kart, az eziyet çektirmedi bana. Dediğiniz gibi çöp bir kart.

Bu sorununuz için başka bir konu açarsanız daha sağlıklı olur ve daha fazla kişi görür sorunuzu.

Bu sorununuz için başka bir konu açarsanız daha sağlıklı olur ve daha fazla kişi görür sorunuzu.
İlk mesajı atan arkadaş yapabilmiş ve şu an forumda aktif diye yazdım burada sonuca ulaşamazsam ayrıca açarım. Teşekkürler.

Hocam GTA V ye tıkladım oyun başlarken kart f16 sesleri çıkarmaya başladı

Hocam ekran kartı 4gb imiş (GTA V de gördüm.)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…