GT 730 iyi midir?

Hocam GTA V açsam şu an elimde var ekran kartı yanar mı bir test edelim yanmayacaksa
Hocam GTA V açsam şu an elimde var ekran kartı yanar mı bir test edelim yanmayacaksa?
Merhaba ben de GT730K-2GD3/LP aldım bilgisayarım baya eski. DDR3 diye aldım. Eski kartımın modeli de AX7850 1GBD5-DH idi. Driverı sildim kartı söktüm yeni kartı taktım ancak pc açılışında gelen anakart arayüzünden öteye gidemedi. Bios’a giremedim. Bağlantılarda falan sorun yok. Ama açılışta beklerken 4-5 saniye sonra tek bip sesi geliyor. Anakart gigabyte ga-z77-d3h nerede yanlış yapıyorum? Cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Merhaba ben de GT730K-2GD3/LP aldım bilgisayarım baya eski. DDR3 diye aldım. Eski kartımın modeli de AX7850 1GBD5-DH idi. Driverı sildim kartı söktüm yeni kartı taktım ancak pc açılışında gelen anakart arayüzünden öteye gidemedi. Bios’a giremedim. Bağlantılarda falan sorun yok. Ama açılışta beklerken 4-5 saniye sonra tek bip sesi geliyor. Anakart gigabyte ga-z77-d3h nerede yanlış yapıyorum? Cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
Bu sorununuz için başka bir konu açarsanız daha sağlıklı olur ve daha fazla kişi görür sorunuzu.

Hocam GTA V ye tıkladım oyun başlarken kart f16 sesleri çıkarmaya başladı 😂

Hocam ekran kartı 4gb imiş (GTA V de gördüm.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı