GT 730 iyi midir?

Pişman oldum hocam. Eski ekran kartım ise Asus radeon 7800 hd idi. Bu bayağı bi kasıyor gerçekten fazla kasıyor. (idare etmem lazım şu an sıkışığım.)
Hocam diğer parçaları bilmiyorum ama GT 730`da iyi bir deneyim Windows 10 uygun ama daha iyi olması için 8.1 yada 7 olabilir. Ben 10 kullanıyorum 8 GB ram i5-4590 güzel gidiyor.

7970 falan bulamaz mi idin? Ayrıca ne kadara aldın? (Not: 7970 piyasasını bilmiyorum hemen hemen aynı fiyat diye hatırlıyorum?)
600 Türk Lirası

Hocam diğer parçaları bilmiyorum ama GT 730`da iyi bir deneyim Windows 10 uygun ama daha iyi olması için 8.1 yada 7 olabilir. Ben 10 kullanıyorum 8 GB ram i5-4590 güzel gidiyor.
16 gb ram, Ryzen 1400.

Pişman oldum hocam. Eski ekran kartım ise ASUS Radeon 7800 HD idi. Bu bayağı bir kasıyor gerçekten fazla kasıyor. (idare etmem lazım şu an sıkışığım.)

Radeon 7800 bende vardı kasa kasa Batman Arkham Knight bitirmişliğimiz var. Oda araba sahnesinde kasıyordu. Sonra kasmamaya başladı zaten.:D baktı kaçış yok bu zulümden. En azından GTX 970 olmalıydı alacağın ekran kartı. Hadi 1050 Ti'ye paran yetmedi anladık derdik.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz sakat gibi fiyatı çok ucuz fakat temiz ise alınır.

Yaklaşık 6 yıl önce aldığımız bilgisayarda hâlâ GT 730 var. CS, LoL, Valorant gibi oyunlarda bir türlü idare etse de diğer çoğu oyunu idare edemiyor.

Merhaba ben de GT730K-2GD3/LP aldım bilgisayarım baya eski. DDR3 diye aldım. Eski kartımın modeli de AX7850 1GBD5-DH idi. Driverı sildim kartı söktüm yeni kartı taktım ancak pc açılışında gelen anakart arayüzünden öteye gidemedi. Bios’a giremedim. Bağlantılarda falan sorun yok. Ama açılışta beklerken 4-5 saniye sonra tek bip sesi geliyor. Anakart gigabyte ga-z77-d3h nerede yanlış yapıyorum? Cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz sakat gibi fiyatı çok ucuz fakat temiz ise alınır.
Hocam GTA V açsam şu an elimde var ekran kartı yanar mı bir test edelim yanmayacaksa?

Geri
Yukarı