GT 730 monitör-görüntünün dalgalanması

feroki22

Hectopat
Arkadaşımdan ekran kartı yanık bir bilgisayar aldım. Neyi var diye açıp baktığımda ekranda çizgiler beliriyordu bilgisayar açılmıyordu. Kendi GT 730 ekran kartımı eski ekran kartının yerine taktım. Bilgisayar açıldı fakat ekranda sürekli dalgalanma var. Önceki bilgisayarda AMD ekran kartının sürücüleri olduğu için format attım, GT 730 driverlerini yükledim. Fakat yine aynı dalgalanmaya devam ediyor. Arkadaşım 2 kez ekran kartının yandığını belirtti O.C'da yaptığını zannetmiyorum güç kaynağı yetersiz kalıyor diye düşünüyorum. HZ ayarladım fakat sonuç yine aynı. Sizce sorunu ne olabilir?
Sistem:
i3-3220 3.30 GHz.
H61.
4 GB RAM.
250W güç kaynağı.

Not: GT 730 ekran kartımı geri önceki bilgisayarıma taktığımda dalgalanma olmadan açılıyor fakat yine de monitör bu kasayla uyumlu olmamış olabilir. Bir fikrim yok fakat bu monitörün yine de dalgalanma geçmişi olmuştu eskiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
sorunun VGA'dan olduğunu zannetmiyorum. laptopu da monitöre bağladım önceki bilgisayarımı da dalgalanma falan yok. Güç kaynağının,Ekran kartıyla uyuşmama gibi bi durumu söz konusu olabilir mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı