GT 730 nasıldır?

GT 430 ile dahi 4-5 saat aralıksız oynuyorum kasma olmuyor lütfen yanlış bilgi vermeyin.
Ryzen 5 1500X, RX 560 4GB, 2x8 3200mhz 16 GB ram, 1TB 860 EVO SSD'li sistemde oyun sonunda stutter yiye yiye oynuyordum. 8 yıldır oynadığım oyunla ilgili yanlış bilgi verecek değilim oyuna gelen son ejder değişiklikleri ile yaşanan harita değişimleri güçsüz sistemleri sömürüyor, insanların "Lolü tost makinesi ile bile oynarsın" diyebileceği zamanlar geride kaldı. İyi forumlar.

Niye? Eskiden 3090ti'lar mı vardı? Millet neyle yapıyordu miningi kazma kürekle mi? 2. el ekran kartlarına güven olmayacağını sizde biliyorsunuz. Ben sadece aldığı malın elinde patlamaması için yazdım.
Bahsi geçen giriş seviyesi ekran kartlarının kazım gücünün çok düşük olduğunu bilmeden mining yaptıklarını zannediyorsun.

Son düzenleme:
Niye? Eskiden 3090 Ti'lar mı vardı? Millet neyle yapıyordu miningi kazma kürekle mi? 2. el ekran kartlarına güven olmayacağını sizde biliyorsunuz. Ben sadece aldığı malın elinde patlamaması için yazdım.

O kartla ile gelir elde edilemez. Güçleri yetmez.

Arkadaşlar zaten GT730 ile GT430 arasındaki tek fark çekirdek adlandırması, gerisi de markanın soğutma performansı ve yaptığı hız aşırtma oluyor.

O işlemcinin yanına 4000 lira civarı fiyatı olan RX 6500 XT almak iyi olur. GT 730, GT 1030 gibi kartlar bazı oyunlarda iş yapsa da günümüzde alınması gereksizdir. Paran olmayabilir ona tamam derim ama GT 730 almayıp paranı biriktirmen daha mantıklı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha önce çok video izlemiştim ilk kez 730'un 430'dan kötü performans verdiğini gördüm şaşırtıcı. Yine de teşekkürler dediğiniz gibi görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı