GT 730 Overclock

Başlangıç sıcaklığı:45 derece
Test sonu sıcaklığı:en fazla 66 dereceyi gördü sizce nasıl ? Bu arada test etmek için yeni zaman bulabildim özür dilerim

Başlangıç sıcaklığı:45 derece
Test sonu sıcaklığı:en fazla 66 dereceyi gördü sizce nasıl ? Bu arada test etmek için yeni zaman bulabildim özür dilerim

66 derece gayet normal bir sıcaklık endişe edilecek bir durum yok . Automatic Fan Control yazan kısmı değiştirmenize gerek de yok (seçili kalabilir). Şayet Direct Fan Control 'ü seçerseniz fanlar hep, orada girdiğiniz hız değerinde çalışır (internette dolaşırken de, oyundayken de). Ek olarak belirli aralıklarla ekran kartının ve diğer bileşenlerin üstündeki tozları bir kompresör yardımıyla -mümkünse- temizlemenizi yahut temizlettirmenizi öneririm.

Tamam ilgilendiğiniz için teşekkürler bu arada 2 ay da bi kasayı temizliyorum power supply i bile söküyorum sanırım yeterlidir

merhaba benimde palit gt 730um var kutu içinden çıkan kullanım kılavuzunda palitin kendi overclok programıyla 500 mhz kadar bir aşırtma yaptım 1 2 kere çöktü pcm ama sonra alıştı
(powerının artışında 0.020 gibi bir değer arttırdım)

ben de overclock yapacağım hm81m pro vd anakart kullanıyorum maksimum 54 derece gördü overclock maksimum kaç ghz vermem gerekiyor?

Tamam ilgilendiğiniz için teşekkürler bu arada 2 ay da bir kasayı temizliyorum Power Supply'i bile söküyorum sanırım yeterlidir

Ekran kartı driverın nedir bende de aynı ekran kartı var ancak böyle bir overclock yeri çıkmıyor.

Tamam ilgilendiğiniz için teşekkürler bu arada 2 ay da bir kasayı temizliyorum Power Supply'i bile söküyorum sanırım yeterlidir

Ben şu anda aynı ekran kartını kullanıyorum ekran kardı driverın nedir acaba?

Ama büyük İhtimal Yanar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…