GT 730 Oyun önerisi

Berk Ovalı

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim şu şekilde;
2GB ram
GT 730
Pentium E5300 2 çekirdek 2.6 GHz

Yakın bir zamanda sistemi yenileyeceğim. Şimdilik bana uygun güzel oyunlar önerebilir misiniz ?
Far cry 3, GTA 4, Battlefield BC2, COD:MW3 tarzı oyunları sorunsuz oynadım.

COD MW3ü 9800GT ile oynamıştım ben laptopumda. En yüksek ayarlar, 1280800 de. Keşke nasıl oyunlar sevdiğinizi söyleseydiniz.

EDİT: Üstteki arkadaş hatırlattı, Warbandı sisteminizle rahatça oynaaybilirsiniz. Eğer oyunu çözebilirseniz çok uzun zaman oynayabilirsiniz. Bir yaz tatilimi sıkılmadan geçirdiğimi hatırlarım Warband ile.

Arkadaşlar kusura bakmayın ama Mount And Blade serisini pek sevmiyorum. Daha çok FPS tarzı oyunları seviyorum.

Far Cry 3 ve BC2 orijinaldi. Nedeni nedir ?

Aramızda kalsın 43 kadar oyun mevcut diskimde. Bir çok oyunun serisi var. Bütün oyunları sorunsuz biçimde büyük zevkle oynadım. Hepsi korsan :D Oyuna para vermek koyar bana yahu :D O yüzden öyle bir tepki verdim.

Aramızda kalsın 43 kadar oyun mevcut diskimde. Bir çok oyunun serisi var. Bütün oyunları sorunsuz biçimde büyük zevkle oynadım. Hepsi korsan :D Oyuna para vermek koyar bana yahu :D O yüzden öyle bir tepki verdim.
Gece gece ''korsana karşıyız zart zurt'' gibi bir mesaj beklerken şunu görünce haykırdım :D Şu ana kadar aldığım tek orjinal oyun PS3ümdeki Red Dead Redemption ve PES 2013... Türkiye'de oyun almak yurtdışındaki kadar kolay olduğu zaman orjinal oyun almaya başlayabilirim.

Hahaha :LOL: bende de var öyle bir şey. Örneğin BC2 yi 20TL'ye aldım. 1 hafta sonra sıkıldım kenara koydum. Şimdi masanın başında oturup kutusuna bakıyorum. Ben niye verdim buna 20 TL yi diye. :LOL:

Gece gece ''korsana karşıyız zart zurt'' gibi bir mesaj beklerken şunu görünce haykırdım :D Şu ana kadar aldığım tek orjinal oyun PS3ümdeki Red Dead Redemption ve PES 2013... Türkiye'de oyun almak yurtdışındaki kadar kolay olduğu zaman orjinal oyun almaya başlayabilirim.
Aral gibi bir cüzdan emici olmasaydı eminim ki korsandan uzaklaşırdı heralde insanlar. Ben hala korsanın 'hırsızlık' olduğunu düşünüyorum ama insanlar durduk yere hırsızlık yapmaz. Tabi hırsızlığın legal olmayan bir iş olduğunu değiştirmiyor bu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı