GT 730 performansı düşük

286525

Hectopat
Arkadaşlar Ryzen 3 1200 işlemcimle kullanıyorum (ekran kartını OC'li kullanıyorum) eskiden CS:GO girdiğimde garanti 210 FPS alıyordum ama artık bir rekabetçi girdiğimde 210 FPS aldığım oyun 40 FPS alıyorum ve kasanın hava sirkülasyonu iyi olduğu için CPU ve GPU kolay kolay ısınmıyor. Oyunlar artık kasıyor kart %100 kullanılıyor fakat sıcaklık sürekli oyunda 40'da geziyor. CS:GO'da kasada hava sirkülasyonu iyi olsa bile GPU CS:GO'da 67 dereceyi rahat görüyordu. Şimdi kartım %100 kullanılıyor sıcaklık 40 FPS 40-50 geziyor. Artık çıldıracağım RTX 3080 gelmesini bekliyorum GT 730 o kadar sinir ettiki RTX 3080 alınca GT 730'un üstünde tepineceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Ryzen 3 1200 işlemcim le kullanıyorum (ekran kartını OC'li kullanıyorum) eskiden CS:GO girdiğimde garanti 210 FPS alıyordum ama artık bir rekabetçi girdiğimde 210 FPS aldığım oyun 40 FPS alıyorum ve kasanın hava sirkülasyonu iyi olduğu için CPU ve GPU kolay kolay ısınmıyor. Oyunlar artık kasıyor kart %100 kullanılıyor fakat sıcaklık sürekli oyunda 40'da geziyor. CS:GO'da kasada hava sirkülasyonu iyi olsa bile GPU CS:GO'da 67 dereceyi rahat görüyordu. Şimdi kartım %100 kullanılıyor sıcaklık 40 FPS 40-50 geziyor. Artık çıldıracağım RTX 3080 gelmesini bekliyorum GT 730 o kadar sinir ettiki RTX 3080 alınca GT 730'un üstünde tepineceğim.
Gücü belli bir kart sinirlenmeye gerek yok. :)

RTX 3080'i 1200 AF için mi alacaksınız 😂

Arkadaş ciddi ciddi 3080 alıcam dememiş ki neden aksiyon yapıyorsunuz? Hocam önce bir DDU ile driver kaldırıp tekrar yükleyin. Ethernet, chipset ve ses driver güncelleyin. Virüs taraması yapın. Düzelme ihtimali var.

Sisteme virüs falan mı bulaştı?
@Murat5038
Sanmıyorum boştayken dediği değerler olsa olabilirdi oyunda bahsediyor.
Ekran kartı yetersiz zaten o değerler de normal. Bilinçsiz OC de yapılmışsa normal bir durum.

Sanmıyorum boştayken dediği değerler olsa olabilirdi oyunda bahsediyor.
Ekran kartı yetersiz zaten o değerler de normal. Bilinçsiz OC de yapılmışsa normal bir durum.
Sizin Kaspersky forumunda moderatör olduğunuzu öğrendim. Artık virüs ile ilgili sorularımı soracağım.😀

Korkmaya başlamadım değil. 🙂
Artık ileri geri virüs diye mesaj yazmayı pek düşünmüyorum.😁

Geri
Yukarı