GT 730 sistem açılmıyor

Fvrkaanyldz

Femtopat
Daha fazla  
Yakın zamanda bir GT730 aldım 2 hafta kullandım sürekli mavi ekran veriyordu. Bu gün bilgisayarı açmaya çalıştığımda ekran gelmiyor. Başka bir ekran kartı takıyorum çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü sıfır aldığınızı düşünmüyorum sıfır bir ürün böyle problem yaratmaz. Sıfırsa ücretsiz iade olan 14 günü geçirmişsiniz herhalde ürünü garantiye yollayınız. Fakat ikinci el ise bir ekran kartının bu kadar hızlı hatalar verip en son açılmaması çabucak olacak bir şey değil satın aldığınız kişi bu durumu biliyordur büyük ihtimalle.

Ürünü sıfır aldığınızı düşünmüyorum sıfır bir ürün böyle problem yaratmaz. Sıfırsa ücretsiz iade olan 14 günü geçirmişsiniz herhalde ürünü garantiye yollayınız. Fakat ikinci el ise bir ekran kartının bu kadar hızlı hatalar verip en son açılmaması çabucak olacak bir şey değil satın aldığınız kişi bu durumu biliyordur büyük ihtimalle.

Ürün sıfırdı garantiye verdim. Başka bir ekran kartıyla çalıştırıyorum şu an. Şu anki ekran kartıda sürücü güncellemesi yaparken mavi ekran veriyor. Sorun ekran kartında olmayabilir mi?

Ürün sıfırdı garantiye verdim. Başka bir ekran kartıyla çalıştırıyorum şu an. Şu anki ekran kartıda sürücü güncellemesi yaparken mavi ekran veriyor. Sorun ekran kartında olmayabilir mi?

Mavi ekran hatalarında neden olduğunu anlamamız için minidump dosyası paylaşmanız gerekir ama güncelleştirme yapmak yerine komple kaldırıp yenisi olan son sürümü sıfırdan yüklemenizi tavsiye ederim eğer yine mavi ekran alırsanız minidump paylaşın.

ntkrnlmp.exe hatasını alıyorsun sürekli internette araştırdığımda CPU'nun çok kullanımının fazla olmasıyla alakalı bir hata olduğunu söylüyor bir kerede Memory hatası almışsın ama o bir kere olmuş arada hata olmuş olabilir sürekli olmadığı için görmezden gelinebilir. ntkrnlmp.exe yani CPU kullanımın aşırı olması gibi bir hata olup olmadığına bak. Görev yöneticisinden takip edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı