GT 730 sistem CS:GO'yu açar mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Yeni mi aldınız? Yeniyse iade edin. Buradan konu açıp bütçenizle PC alın çok daha fazla performanslı bir şey alabilirsiniz. Sorunuza gelirsek evet GT 730 CS:GO'yu açacaktır fakat ahım şahım bir performans beklemeyin.

Yeni mi aldınız? Yeniyse iade edin. Buradan konu açıp bütçenizle PC alın çok daha fazla performanslı bir şey alabilirsiniz. Sorunuza gelirsek evet GT 730 CS:GO'yu açacaktır fakat ahım şahım bir performans beklemeyin. Sor.

Sorun şuki açamıyorun CS:GO'yu o yuzden sordum ben yazılımcıyım fazla oyun oynamam ara sıra arkadaşlar çarıyor o yuzden denedim CS:GO yazısında takılıyor ve arkadan oyunun sesleri geliyor menuye bile giremiyorum.

Sorun şuki açamıyorun CS:GO'yu o yuzden sordum ben yazılımcıyım fazla oyun oynamam ara sıra arkadaşlar çarıyor o yuzden denedim CS:GO yazısında takılıyor ve arkadan oyunun sesleri geliyor menuye bile giremiyorum.

Hocam iade edemiyor musunuz ben bile overclock R7 240 ile Max 100 görüyorum siz 50 falan anca görürsünüz.

Hocam benim sistem:
  • i3 2120 3.30 GHz
  • 6 GB DDR3
  • MSI GT 730 2 GB DDR3
  • H61 FFL
CS:GO'da en düşük ayarlarda düşük çözünürlükte Max 40 FPS alıyorum. Büyük ihtimalle ekran kartına OC yapılma potansiyeli de yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı