GT 730 sistem nasıldır?

Ben o ekran kartını 5 sene önce kullanıyordum hiçbir oyunu rahat oynatmıyordu. Kaldı ki 2023 senesinde oynatsın. CS:GO Dust 2 de 20 FPS oynuyordum. Benim işlemci i5 7400.PUBG 5 10 FPS falandı. Ekran kartından çok ümit beklemeyin oyun oynatmaz. Belki 720p çok düşük ayarda GTA V ve Valorant oynatabilir.

Hocam CS:GO'yu GT 710 ile 100 FPS oynuyorum.

3.20 GHz 16 GB RAM.
320 HDD 128 SSD.
İşlemci i3, ekran kartı GT 720 miydi 730 muydu ikisinden biriydi. Monitör kasa mouse klavye filan 2. el tüm set alacağım PUBG Valorant GTA 5 gibi oyunları oynatır mı bilgisayardan fazla bir şey anlamadığım için soruyorum ya da onereceginiz bir şey var mı?
Hocam o kartı almayın direk. Ne alırsanız alın onu almayın.

3.20 GHz 16 GB RAM.
320 HDD 128 SSD.
İşlemci i3, ekran kartı GT 720 miydi 730 muydu ikisinden biriydi. Monitör kasa mouse klavye filan 2. el tüm set alacağım PUBG Valorant GTA 5 gibi oyunları oynatır mı bilgisayardan fazla bir şey anlamadığım için soruyorum ya da onereceginiz bir şey var mı?

Bütçe ne hocam.

Hocam o kartı almayın direk. Ne alırsanız alın onu almayın.
Peki o sistemi alsam sadece ekran kartını GTX 1050 ti ile değiştirsem güzel olurmu pubg filan için

Hocam i3 3. nesil falan çıkabilir sistem bütçeniz nedir ona göre bir 2. el sistem bakalım belki daha iyisini buluruz.
Abi ya ben tüm sistem arıyorum monitör kasa klavye filan da çok pahalı ya valla benim bütçem en fazla 4500 5000
Bilgisayar dan da hiç anlamadigim için

Yeni konular

Geri
Yukarı