GT 730 sistem nasıldır?

Hangi markaydı ve hangi satıcıdan aldınız acaba.
Izoly'nin kendisi dışında satıcısı yok zaten. Olsa bile bir şey değiştirmez. Ciklet bile alınmaz TurboX, Izoly gibi markalardan.

Markasının Izoly olduğunu söylemiştim zaten. Bu adamlar gidiyor toptan ikinci el mal alıyor Çin'den. Hatta sahte bile alıyorlar. Sonra bunları toplayıp satıyorlar fahiş fiyata. Dolandırıcılık.

Aldığım bu 5.500₺ almıştım.
Bu da çöp. Benzer bir marka. Yan markalarından biri olabilir. Mesela Dragos, TurboX'in yan markasıdır. Alt markası olmasa bile yine dolandırıcı.

Çöp bunlar. Ayrıca sıfır değiller. Sahibinden'den ikinci el sistem alın.

Penia APU'nun PSU'su çöp ve mantıklı bir PSU seçeneği yok.

Bütçe çıkarsa işlemci olarak bunu alınız.

Son düzenleme:

Direkt böyle alın o zaman hocam. Özelleştirmeleri ben yaptım. Linki açtığınızda özelleştirilmiş hâli gelecek. Alabilirsiniz. PSU pek iyi değil ama Izoly'den iyi olduğu kesin. Ayrıca bilgisayarı akım korumalı prize bağlamanızı öneririm.

Hatta televizyon, buzdolabı gibi eşyaları da bağlamanız önerimdir.

Turbox değil Zeiron marka, beş bin bütçeyle her şey dahil bu iyi geldi kimseye sormadan hareket ettim açıkçası o an aklıma gelmedi. Sistemi satan firma valorant csgo gta 5 tarzı oyunları 50-100 fps arası oynatır dedi. İnternette valorant testi buldum aynı özelliklerde, tahmini samp veya valorantta kaç fps alırım idare eder mi, kasma yaşar mıyım? (
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
)
Hocam çok eski güncelleme bu Riot Update ile optimizasyonu bozdu.

Direkt böyle alın o zaman hocam. Özelleştirmeleri ben yaptım. Linki açtığınızda özelleştirilmiş hâli gelecek. Alabilirsiniz. PSU pek iyi değil ama Izoly'den iyi olduğu kesin. Ayrıca bilgisayarı akım korumalı prize bağlamanızı öneririm.

Hatta televizyon, buzdolabı gibi eşyaları da bağlamanız önerimdir.

Bu sistemin ekran kartı yok FPS konusunda sorun yaşatır mı video testleri falan var mı?

Geri
Yukarı