GT 730 sistem nasıldır?

Selam.
  • i5 3. nesil
  • GT 730 4 GB
  • 16 GB RAM
  • Monitör dahil

Bilgisayar sipariş ettim 5.500₺ civarında. Bazıları memnun kalırsın güzel diyor, alanlardan çoğuda aynı şekilde ama bazıları da SA:MP, Valorant vs 50 FPS'den düşük alırsın diyor. Sistemim çok eski olduğu için düşük bütçem vardı ve yenilemek istedim. Sizin düşünceleriniz neler?
İade etmeni öneririm bu paraya daha iyisini toplayabilirsin.

12 yıllık işlemci, CS:GO da bile 50 FPS'in altına düşebilen bir ekran kartı. Umarım iptal etme şansınız hala vardır.

Turbox değil Zeiron marka, beş bin bütçeyle her şey dahil bu iyi geldi kimseye sormadan hareket ettim açıkçası o an aklıma gelmedi. Sistemi satan firma valorant csgo gta 5 tarzı oyunları 50-100 fps arası oynatır dedi. İnternette valorant testi buldum aynı özelliklerde, tahmini samp veya valorantta kaç fps alırım idare eder mi, kasma yaşar mıyım? (
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
)

Turbox değil Zeiron marka, beş bin bütçeyle her şey dahil bu iyi geldi kimseye sormadan hareket ettim açıkçası o an aklıma gelmedi. Sistemi satan firma valorant csgo gta 5 tarzı oyunları 50-100 fps arası oynatır dedi. İnternette valorant testi buldum aynı özelliklerde, tahmini samp veya valorantta kaç fps alırım idare eder mi, kasma yaşar mıyım? (
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
)
msi yada asus olsa güzel ve uzun ömürlü olurdu

Selam.
  • i5 3. nesil
  • GT 730 4 GB
  • 16 GB RAM
  • Monitör dahil

Bilgisayar sipariş ettim 5.500₺ civarında. Bazıları memnun kalırsın güzel diyor, alanlardan çoğuda aynı şekilde ama bazıları da SA:MP, Valorant vs 50 FPS'den düşük alırsın diyor. Sistemim çok eski olduğu için düşük bütçem vardı ve yenilemek istedim. Sizin düşünceleriniz neler?
İ5 7.nesilli hali ile Valorant'da yücelik olan tanıdığım var şuan genç yetenek sınıfında immo 2 radiant adayı:) yeni sistemi ryzen 5 5500 rtx 3060 12gb 16gb ram 512 GB mld SSD. İşlemci yükseltir isen iş görür sistem.

Geri
Yukarı