GT 730 sistem nasıldır?

Şu an yükseltemem ama bu sistemle Valorant ve SA:MP'ta kasar mı kaç FPS alırım.

Cevap alamadığım için yazıyorum da Valorant'ta düşük ayarlarda kaç FPS alırım ve bu alacağım FPS benim için yeterli olur mu?

Turbox değil Zeiron marka, beş bin bütçeyle her şey dahil bu iyi geldi kimseye sormadan hareket ettim açıkçası o an aklıma gelmedi. Sistemi satan firma valorant csgo gta 5 tarzı oyunları 50-100 fps arası oynatır dedi. İnternette valorant testi buldum aynı özelliklerde, tahmini samp veya valorantta kaç fps alırım idare eder mi, kasma yaşar mıyım? (
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
)

Cevap alamadığım için yazıyorum da Valorant'ta düşük ayarlarda kaç FPS alırım ve bu alacağım FPS benim için yeterli olur mu?

Son düzenleme:
Şu an yükseltemem ama bu sistemle Valorant ve SA:MP'ta kasar mı kaç FPS alırım.

Kanka profesyonel değilsen yeter ancak LoL Valorant CS oynarsın bununla ekran kartı yüzünden ama iade et bu paraya çöp PC.

Çöp. TurboX, Izoly ve Avantron gibi markalardan alışveriş yapmayınız. Gereğinden pahalıya satmaları yetmiyor gibi sahte parça bile kullanıyorlar. 2,5 sene Izoly sistem kullanmış biri olarak söylüyorum.

Ayrıca içlerindeki parçalar ikinci el.
Bir sorun yaşadınız mı hocam merak ettiğimden soruyorum.

Bir sorun yaşadınız mı hocam merak ettiğimden soruyorum.
Ekran kartı patladı ve sahteydi. İşlemci fanı sorun çıkarttı. Sonra işlemci sorun çıkardı. En son elimden çıkardım bir şekilde cihazı.

Ayrıca Valorant'ta 50 FPS görürsen dua et. Ayarların en düşüğünün düşüğünde görürsün belki.

Sıcaklık sorunlarını saymadım bu arada.

Ekran kartı patladı ve sahteydi. İşlemci fanı sorun çıkarttı. Sonra işlemci sorun çıkardı. En son elimden çıkardım bir şekilde cihazı.

Ayrıca Valorant'ta 50 FPS görürsen dua et. Ayarların en düşüğünün düşüğünde görürsün belki.

Sıcaklık sorunlarını saymadım bu arada.

Hangi markaydı ve hangi satıcıdan aldınız acaba.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı