GT 730 sistemde durduk yere ekranın gitmesi neden kaynaklanır?

Carlo

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarım bayağı eski GT 730 ekran kartı i5 3.nesil işlemci 4 GB RAM var anakartı bilmiyorum. Zaten oyun açmıyor öyle takılırken bir anda monitör no signal veriyor ışığı turuncu oluyor. Fakat klavye mouse kulaklık bilgisayar hepsi çalışıyor. Bunun sebebini bilen var mıdır acaba?

7 sene falan oldu kullanmaya başlayalı 2014de çıkışı olmuş ekran kartının
Fan temizliği yapabilirsiniz, onun dışında bunca seneden sonra bu ekran kartı için normal sayılabilir. Performans konusundan aşırı limitli ve eski bir kart. Hangi oyunlarda çökme yaşıyorsunuz?

Fan temizliği yapabilirsiniz, onun dışında bunca seneden sonra bu ekran kartı için normal sayılabilir. Performans konusundan aşırı limitli ve eski bir kart. Hangi oyunlarda çökme yaşıyorsunuz?
aga valla her oyunda çöküyor minecraft unturned falan olsun valorant falan onlara zaten girmiyo bile.Oyunda çökmesine razıyım normal masaüstünde de çöküyor

Performans beklemiyorum zaten eski bi kart biliyorum ama yani en azından masaüstünde bari dolaşsam iyi olur

aga valla her oyunda çöküyor minecraft unturned falan olsun valorant falan onlara zaten girmiyo bile.Oyunda çökmesine razıyım normal masaüstünde de çöküyor

Performans beklemiyorum zaten eski bi kart biliyorum ama yani en azından masaüstünde bari dolaşsam iyi olur
Virüs olabilir. Yeni bir ekran kartıyla temiz bir Windows kurulumu yapmak en iyi çözüm olacaktır düşünceme göre. Düşük seviye kartları almak eskisi kadar zor değil. Rahatça alabilirsiniz.

Geri
Yukarı