GT 730 Sisteme Windows 8.1 Pro vs Ubuntu

cahiladam

Hectopat
Daha fazla  
Windows 8.1 Pro 32 bit kullanıyorum ve 2GB RAM, GT 730 2.7 GHz işlemci var. Ben steam'de sorun yaşadım ve kaldırdım. Tekrar yükleyecekken aşağıda Ubuntu adlı bir işletim sistemi gördüm. Araştırdım biraz kimisi hızlı demiş kimisi sıkıntı demiş ben de buraya soruyum dedim. Bu sisteme hangisi daha iyi olur? CS:GO ve LoL oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 Pro 32 bit kullanıyorum ve 2GB RAM, GT 730 2.7 GHz işlemci var. Ben steam'de sorun yaşadım ve kaldırdım. Tekrar yükleyecekken aşağıda Ubuntu adlı bir işletim sistemi gördüm. Araştırdım biraz kimisi hızlı demiş kimisi sıkıntı demiş ben de buraya soruyum dedim. Bu sisteme hangisi daha iyi olur? CS:GO ve LoL oynuyorum.
Oyun oynayan özellikle FPS, Moba tarzı oynuyor isen ubuntu, linux , mac os x gibi işletim sistemleri önerilmez en iyisi Ramini 8 GB a yükseltip Windows 10 Pro 64 Bit'e geçmeni öneririm. Eğer geçemez isen en azından 4 GB ram taktırıp geçmeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı