GT 730 sistemin CS:GO performansı düşük

İşletim sistemi
Windows 10

do not interfere

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Merhabalar,

8 GB RAM, i7 4790 CPU ve GeForce GT 730 GPU'ya sahibim. Oyunu geçen yıl oynarken, oynamayı geçtim. Video çekerken 200 FPS'e kadar görebiliyordum fakat şu an 60-70 FPS arası takılıyorum onca ayar yapmama rağmen. Arkadaşlar, ben delirmek üzereyim. Bunun çözümü nedir bilen Allah aşkına söylesin. Biliyorum o an AWP haritasındayız fakat ben şu an aynı haritada da zorlanıyorum 70'i geçmeye.

Buyurun link, eskiden YouTube'a attığım saçma bir video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

8 GB RAM, i7 4790 CPU ve GeForce GT 730 GPU'ya sahibim. Oyunu geçen yıl oynarken, oynamayı geçtim. Video çekerken 200 FPS'e kadar görebiliyordum fakat şu an 60-70 FPS arası takılıyorum onca ayar yapmama rağmen. Arkadaşlar, ben delirmek üzereyim. Bunun çözümü nedir bilen Allah aşkına söylesin. Biliyorum o an AWP haritasındayız fakat ben şu an aynı haritada da zorlanıyorum 70'i geçmeye.

Buyurun link, eskiden YouTube'a attığım saçma bir video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yahu oyuna güncellemeler geliyor kanka ondandır takma fazla

Geçen yıl nerede şimdiki yıl nerede. CS:GO'ya son 1-2 senedir gelen güncellemeler ile performans bayağı düştü. 720P ortalama 50 FPS oynadığım oyunu şimdi 800*600'de oynayabiliyorum anca.

Oyun çok değişti updateler ile, şimdiki CS:GO sürümü ekran kartını zorluyordur. Ayrıca awp lego mapinde en dandik sistem bile 100 200 fps alır.

İşlemcine termal macun sık. Bilgisayarını sıfırla belki virüs vardır. Oyunun başlatma seçeneklerini ayarla ve klasik temp dosyalarını sil. FPS arttırma videolarında ki NVIDIA Denetim Masası ayarlarını yap ayrıca Intel grafik panelinden de bazı ayarlar yapman gerekebilir. Güç seçeneklerini yüksek performans yapmayı unutma. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı