GT 730 sürücü hatası

Ata İhsan

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarı Letgo'dan 2. el olarak aldım. Başka bir yerde yine aynı konuyu açmıştım. Termal macunu yenileyin sorun çözülür demişlerdi fakat termal macunu yeniledim. Yine de sorunum çözülmedi. Ekran kartımın mimarisinden dolayı en son sürüm güncellemeyi alamıyor.
Ekran kartım: NVIDIA GT 730 2 GB DDR3 son güncelleme: 395.35 gibi bir şey olması lazımdı.

Dosya Ekleri

• IMG_20210410_032423.jpg
    IMG_20210410_032423.jpg
    154,7 KB · Görüntüleme: 45
Bilgisayarı Letgo'dan 2. el olarak aldım. Başka bir yerde yine aynı konuyu açmıştım. Termal macunu yenileyin sorun çözülür demişlerdi fakat termal macunu yeniledim. Yine de sorunum çözülmedi. Ekran kartımın mimarisinden dolayı en son sürüm güncellemeyi alamıyor.
Ekran kartım: NVIDIA GT 730 2 GB DDR3 son güncelleme: 395.35 gibi bir şey olması lazımdı.

En son sürücünün 1 eskisini dene zaten bu kart güncelleme almıyor en son sürümü bekliyemezsin.

NVIDIA'nın GT kartları sorunlu kartlar. Bende GT 430, 630, 730 vardı. Hepsinde de dolu sürücü hataları vardı. Hepsini hurdacıya verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı