GT 730 sürücüsü güncellenmiyor

YUSUF1234567

Decapat
Daha fazla  
Ben GT 730 kullanmaktayım ve PC'yi aldığımdan beri güncelleyemedim. Yardımcı olursanız sevinirim 391.35 sürümünde kaldı güncellenmiyor bu grafik donanımı bu PC için uyumlu değil gibi hatalar alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal hocam. 391.35 sürümünün üzerine çıkamıyorsunuz maalesef. NVIDIA'nın GT 730 için yayınlamış olduğu daha yüksek sürücüler farklı GT 730 modelleri için diye biliyorum. Konuya tam hakim olduğumu söyleyemem. Söyleyebileceğim tek şey yükleyebileceğiniz son sürücüyü yüklemiş olduğunuz.

Araştırdım. Fermi mimarisine sahip ekran kartları için son sürüm 391.35 sürümüymüş.

Bende 2 sene önce GT 730'lu sistem kullanıyordum bende de aynı hatayı veriyordu ne yazıki çözümünü bulamadım.

Ben GT 730 kullanmaktayım ve PC'yi aldığımdan beri güncelleyemedim. Yardımcı olursanız sevinirim 391.35 sürümünde kaldı güncellenmiyor bu grafik donanımı bu PC için uyumlu değil gibi hatalar alıyorum.

Hocam aynı kart bende de vardı o kartın son destekleyen sürümü 2018'de sona erdi şu an güncel kullanıyosunuz merak etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı