GT 730 sürücüsü ile GTA V ve Valorant oynama

FurkanofCintra

Hectopat
Afox GT 730 2 GB 128 Bit ekran kartım var. Valorant ve GTA 5 gibi oyunlarda sürücü kaynaklı oyundan atmalar var. NVIDIA sitesinde en yeni sürücüleri destekliyor gözükse de araştırdığım kadarı ile gerçekten desteklenen son sürücü 2018'de yayınlanmış, şu an o sürücüyü kullanmaktayım. Başka da yeni sürücü yok yani ben GTA 5 ve Valorant oynayamayacak mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de R7 265 var. Ve Win 8.1 kullanıyorum. AMD sadece Win 7 ve 10'a sürücü çıkarttığı için 8.1 için eski sürücü var. 2017 yılındaki sürücü ile kullanıyorum. Oyunlarda sıkıntı olmuyor. GTA 5'de Valorant'da Witcher 3'de oynadım. Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Bende de R7 265 var. Ve Win 8.1 kullanıyorum. AMD sadece Win 7 ve 10'a sürücü çıkarttığı için 8.1 için eski sürücü var. 2017 yılındaki sürücü ile kullanıyorum. Oyunlarda sıkıntı olmuyor. GTA 5'de Valorant'da Witcher 3'de oynadım. Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Maalesef ki bende sıkıntı oluyor her iki oyun da sürücü hatası kaynaklı atıyor beni.

GTA 5 sorun olma ihtimali neredeyse yok ama Valorant sorun çıkartabilir ama zannetmiyorum en fazla FPS kaybı olur oyunu açmaması çok düşük bir ihtimal.

GTA 5 sorun olma ihtimali neredeyse yok ama Valorant sorun çıkartabilir ama zannetmiyorum en fazla FPS kaybı olur oyunu açmaması çok düşük bir ihtimal.

Yok Valorant oyunu açıyor ama ekran kartı sürücüsü çöktü diyor biraz oynayınca GTA 5 ise ERR_GFX_D3D_INIT hatası veriyor bu hata için de öbür çözümleri denedim Rockstar'daki en son çözüm ise sürücü güncellemek di ama güncelleyemediğim için oyunu açamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı