Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

celil4178

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda Windows 7 varken ekran kartı almıştım. Taktım driverlarını indirdim tamtakır çalışıyordu. Windows 10 geçtikten 1.5 ay sonra anakartımda bir sorun oluştu anakartı değiştirdik haliyle anakartı değiştirirken ekran kartını çıkardık. Anakartı taktık ekran kartını da taktık bilgisayarı açtım ekran kartı dxdiag'da gözukmuyordu ben de driverdandır diye düşündüm NVIDIA'nın sitesinden driveri indirdim sistem uyumluluğu test ediliyorada sistem uyumlu değil diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartımı güncellemek istediğimde bu grafik sürücüsü uyumlu grafik donanımı hatası ile karşılaşmaktayım. Çözüm nedir?
  • Ekran Kartım: GT 730
  • İşletim Sistemi: Windows 10 Pro 64 Bit
afb1a7c0a266c66-12-598x437.jpg

Bugün GeForce Experience'den ekran kartımı güncelledim ama ''kurulum devam edemiyor'' diye bir hata verdi. Ben de GeForce Experience'yi kaldırdım. Bilgisayarı yeniden başlattım. Yine olmadı bu sefer DDU ile kaldırdım ve sürücüyü Nvidia'nın sitesinden manuel olarak yükledim. Onu da kurarken ''bu grafik sürücüsü uyumlu grafik donanımı bulunamadı'' böyle bir hata verdi. Şu anda hiçbir türlü ekran kartımı güncelleyemiyorum. Ayrıca ekran çözünürlüğüm normalde 1920*1080 idi şimdi 1600*1200 oldu ve daha da yukarı çıkmıyor. Aygıt yöneticisinde Nvidia ekran kartım gözükmüyor sadece Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı var. Ekran kartım: GT 730. Lütfen yardımcı olun arkadaşlar.

Windows 10 64 bit. Bios güncellemesinin ne olduğunu bilmiyorum.
Ekran kartımın eski bir sürücüsünü indirip kurunca düzeldi. Konu kapanabilir.

Selam aleyküm
Abi bende GT 730 var en son güncelleme geldi ama yüklenmiyor. Bu grafik sürücüsü uyumlu grafik donanımı bulamadı diyor. Lütfen yardım hiç bir şekilde yüklenmiyor güncelleme.

Yeni konular

Geri
Yukarı