GT 730 ve E7400 uyumu

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarıma ekran kartı almayı dusunuyorum yardımcı olabilir misiniz ?

Intel dual core 2 E7400
3.5 gb ram
Intel hd grapichs var.

Bunun yerine gt730 alsam darbogaz yada uyumsuzluk olur mu ?

Drboğaz olabilir tam sistem bilgisi verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya bir gidin başımdan cahiller. Bir şey bilmeden konuşmamayı öğren!
Yanlış bilgilendirmeyi almışsın. Bir şey bilmeden diyorsun arkadaş E8400 kullanıyor ve de R7 240 ta bile ara sıra darboğaz yaşıyorum diyor. Herkes bilmiyor da sen mi biliyorsun. Hala takıyorum diyor. Takmak farklı performans farklı. Kimse yeni sistem toplamasın o zaman. Gereksiz ve boş yorumlar yapıyorsun. Devam edersen ceza da yiyeceksin.

@Thermes sana zahmet en azından yapabilirsen yeni bir konu açıp E8400 ve de R7 240 testlerini paylaşabilir misin ? Sadece bu konuyla ilgili değil. Bu tarz bi sisteme sahip olup ekran kartı alacak arkadaşlara yardımcı olur. Böyle bir şey yapabilirsen çok mutlu olurum.

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarıma ekran kartı almayı dusunuyorum yardımcı olabilir misiniz ?

Intel dual core 2 E7400
3.5 gb ram
Intel hd grapichs var.

Bunun yerine gt730 alsam darbogaz yada uyumsuzluk olur mu ?
Kusura bakma tartışma uzadı seni unuttuk. O sisteme R7 240 alabilirsin. Gayet iyi olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı