GT 730 ve GT 740 ile RVN kazılır mı?

Cudi47

Decapat
Daha fazla  
Ben kendim evde merak konusu olarak ve ogrenmek maksadiyla 2 ekran karti aldim; bunlardan biri GT 730 4 GB, diğeri GT 740 4 GB. Bunlar 128 bit olanidir. Masaustu bilgisayarima bagladigimda RVN kazmak istedim ama surekli hata veriyor, kazim yapamiyor. Bunlarla kazim yapilamaz mi?

Haklisiniz hic bilmeyen birinin pat diye atlamasida pek mantikli degil oylemi
Arkadaşlar kurtarir yada olmaz demiyorum bana dedilerki en az 4gb ekran karti olmasi lazim dediler bende bilmedigim icin bunlari aldim hani olmazsada olmaz diye iyi kazim yaparmi yapmazmi diye size soylemiyorum kazim yaparmi diye soyluyorum isterse 1 has alsin yaparmi bide niye bu hic kazim yapmiyorda surekli hata veriyor

Arkadaşlar kurtarir ya da olmaz demiyorum bana dedilerki en az 4 GB ekran karti olmasi lazim dediler bende bilmedigim için bunlari aldim hani olmazsada olmaz diye iyi kazim yaparmi yapmazmi diye size soylemiyorum kazim yaparmi diye soyluyorum isterse 1 has alsin yaparmi bir de niye bu hiç kazim yapmiyorda surekli hata veriyor

Lütfen yazım kurallarına uygun şekilde yazın hata konusunu diğer arkadaşlara sorun. Ancak 70 senede falan 1 RVN kazarsınız o kartlarla.

Yeni konular

Geri
Yukarı