GT 730 ve GT 740 ile RVN kazılır mı?

Cudi47

Decapat
Daha fazla  
Ben kendim evde merak konusu olarak ve ogrenmek maksadiyla 2 ekran karti aldim; bunlardan biri GT 730 4 GB, diğeri GT 740 4 GB. Bunlar 128 bit olanidir. Masaustu bilgisayarima bagladigimda RVN kazmak istedim ama surekli hata veriyor, kazim yapamiyor. Bunlarla kazim yapilamaz mi?

Vallahi yazdiginiz yazilarin hicbirinde benim istedigim cevap yok ben diyorum ki hata aliyorum niye hata aliyorum diye size soyluyorum bu yazilimsal bir olay simdi kazim icin gerekli olan 4 GB olan bir ekran karti degil midir bu da 4 GB 128 bit alsada az almasi lazimdi hatta cok az bu hiç yapmiyor ben bununla zengin olacagim suylemedimki bu cok iyi kazimda yapar demedim hata sebebini soyledim bilen varsa lutfen yardimci olsun.

Vallahi yazdiginiz yazilarin hicbirinde benim istedigim cevap yok ben diyorum ki hata aliyorum niye hata aliyorum diye size soyluyorum bu yazilimsal bir olay simdi kazim icin gerekli olan 4 GB olan bir ekran karti degil midir bu da 4 GB 128 bit alsada az almasi lazimdi hatta cok az bu hiç yapmiyor ben bununla zengin olacagim suylemedimki bu cok iyi kazimda yapar demedim hata sebebini soyledim bilen varsa lutfen yardimci olsun.
O kartlarda 4 cigolaytı kullanacak güç yok.

Öncelikle hiç bilmeyen bir insana bu denli konuşulması yanlış. Arkadaş 4 GB kart olmasının yeteceğini sanmış. Arkadaşın hatası şu; en uygun fiyata hangi kartla/kartlarla kazacağını arasa ve öyle başlasa doğru olacaktı. Bahsettiğin modeller eski ve verimsiz belki de mining e uygun bile değil. Belki de bu nedenle programlar hata veriyor. 4 GB bellekli modellerin hepsi yeterli olsaydı sen o kartları almadan başka miningçiler kartları çoktan satın alırlardı. Araştırmadan ve danışmadan başlamayın bu tarz işlere.

Yeni konular

Geri
Yukarı