GT 730 Ve i5 4590 Sistem Toplama

dizzy.rookie

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımın parçaları şöyle:
  • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-4590 CPU @ 3.30GHz (4 CPUs), ~3.3GHz
  • RAM: 8192MB
  • Ekran Kartı: GT 730 2GB (paylaşımlı)
  • Anakart: Casper Nirvana serisinden olduğu için model yazmıyor. Casper Nirvana serisi diye geçiyor.
  • PSU: Everest 300W
Birkaç öneri aldım ve en az parça değişimiyle düşündüğüm ekran kartı GTX 1050 gibi duruyor. İşlemci sıkıntı olacağını sanmıyorum ama anakart moralimi bozuyor. Pek bir şey bilmiyorum anakart ile ilgili. Sizin önerileriniz nedir? Bir de oynayacağım oyunlar PUBG, H1Z1, biraz daha yeni nesil oyunlar kısaca. Bütçem ise maksimum 750 TL.

Casper Nirvana dizüstü serisi olarak biliyorum ben bir yanlışınız olmasın.

Büyük ihtimalle sorun çıkmayacaktır ekran kartında ancak PSU kötü. Değişmesi gerek. 12V kanalından kaç Watt veriyor?

Casper Nirvana dizüstü serisi olarak biliyorum ben bir yanlışınız olmasın.

Büyük ihtimalle sorun çıkmayacaktır ekran kartında ancak PSU kötü. Değişmesi gerek. 12V kanalından kaç Watt veriyor?
Komut sisteminden anakart modelini vs öğrenmek için bakarken casper nirvana yazıyordu. PSU'ya da bakacağım pek o özelliklerini bilmiyorum ama. Bir de GTX 1050 incelemesini izledim, orada 300-350 W ' PSU yeter diye söylemişlerdi. Yani aslında bu kartın iyi özelliklerinden biri de iyi performans düşük bütçe ve bilgisayar yükseltmek için uygun olması.

700 TL'ye MSI GTX 1050 Tİ AERO ITX alabilirsin, şuan HepsiBurada'da indirimde.
Vatan Computer'den alsam mı daha sağlıklı olur yoksa internet üzerinden HepsiBurada'da da sağlıklı olur mu? Daha önce böyle parça alışverişini internet üzerinden yapmadım da.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı