GT 730 ve i5 7.Nesil sistem PUBG kaç FPS alır?

İşletim sistemi
Windows 10

ClysE

Hectopat
Bilgisayarıma PUBG indirmek istiyorum.
Bilgisayarımın özellikleri:
12 GB RAM
i5. 7. Nesil işlemci
GT 730 ekran kartı.
Low ayarlarda çözünürlüğü düşük kaç FPS alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarıma PUBG indirmek istiyorum.
Bilgisayarımın özellikleri:
12 GB RAM
i5. 7. Nesil işlemci
GT 730 ekran kartı.
Low ayarlarda çözünürlüğü düşük kaç FPS alırım?
Pubg Steam den bahsediyorsaniz oynamayi denemenizi bile tavsiye etmem. Pubg lite oynayın veya mobile. Pubg lite da ultra da 40 veya 60 fps civarı verir.

PUBG Lite oynaman gerekiyor arkadaşın dediği gibi. Ben RX570, Ryzen 5 1600, 16GB ram. Sistem de 75 sabit yapıyordum. Ultra da açıyorum ve 120 ye kadar yolu var. Düz PUBG için sistemin ekran kartın çok da yeterli değil. Ayrıca Lite bir bana zevkli geliyor sanırım.

Sistemi takmadan, ekranı açmadan, oyuna tıklamadan bilemezsin. Açmaz dediğim sistemle neler oynamadım, açar dediğim sistemle az internette FPS Boost diye gezmedim.

Sistemi takmadan, ekranı açmadan, oyuna tıklamadan bilemezsin. Açmaz dediğim sistemle neler oynamadım, açar dediğim sistemle az internette FPS Boost diye gezmedim.
O biraz senin sorunun. Sistem karıştırıp ortalama FPS bulamamışsın demek ki. Ben GTA 5 Ultra da açar dedim 59,58 FPS aldım. Onboard GTA 5, 20 FPS dedim 15-20 FPS aldım.

O biraz senin sorunun. Sistem karıştırıp ortalama FPS bulamamışsın demek ki. Ben GTA 5 Ultra da açar dedim 59,58 FPS aldım. Onboard GTA 5, 20 FPS dedim 15-20 FPS aldım.
Sorun değil ummadık taş baş yarar diyorum. Bilemezsin kaç FPS alacağını. Birebir aynı sistemin olduğu bir video varsa aç bak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı