GT 730 veya GTX 560 Oyun Bilgisayarı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Toplama aldım pişman oldum demişsiniz. Büyük ihtimal bakkal diye tabir ettiğimiz bir bilgisayarcıya toplattınız. O da tabiki kendi karını maksimum tutarak size bilgisayar topladı. Burdaki arkadaşlar gerçekten çok bilgili ve bu işi zevk için yapıyorlar. Zaten alacağın parçaların hepsinin ayrı ayrı garantisi olacak bir sorun olursa kasayı al götür vatana onlar halleder o konuda sıkıntın olmasın.

Merak etmeyin para harcama konusunda kimse benden daha özenli olamaz. Toplama bilgisayarlara alerjim var. Belki de bilgisayarcıdan dolayıdır. Bi sistem toplar mısınız? Hünerlerinizi görelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabah youtube de nvdia 630 ve i7 (modelini hatırlamıyorum) bilgisayarda adam nfs rivalsı tık demeden oynadı. Bi sistem toplarmısınız oyun amaçlı
Evet GT 630, benim ekran kartım. Fakat bu kart oyun amacı ile üretilmiş bir kart değil. Multimedya bir kart.
Youtube'deki videolara kaldıysanız vay halinize
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Merak etmeyin para harcama konusunda kimse benden daha özenli olamaz. Toplama bilgisayarlara alerjim var. Belki de bilgisayarcıdan dolayıdır. Bi sistem toplarmısınız. Hünerlerinizi görelim
Biz sizin paralı adamlarınız değiliz. Kibirli tavrınız ile kendinizden başka kimseye zarar veremezsiniz.

Bütçeyi biraz aştı ama üstteki pclerden çok daha iyi oldu. İleride 4 gb ram daha alırsın. Kasayı z3 plus artı güç kaynağı olarak alman daha iyi olabilir çünkü 600 w 770e yetmeyebilir.

Screenshot_2014-10-29-14-05-45.png
Screenshot_2014-10-29-14-05-41.png

O sistemle oynamıyor mu o adam o oyunu? İnceleme diye bir şey var. Kibirli falan da değilim. Her neyse tartışmayalım.

Go to hell bilgisayar sadece ekran kartından oluşmuyor. Diğer özellikleri de yaz. O sistemi gidip alayım. Neyse uzatmayalım.

Ben mi yanlış okuyorum? Siz oyun bilgisayarı istediğinizi yazmışsınız. Arkadaşlar tavsiyelerini de vermişler. Siz takmışsınız işlemciye. Zorla toplama aldırtacak değiliz. Sadece pişman olmanızı istemiyoruz o kadar. Parayı harcayan sizsiniz.

Onur kardeş sağolasın. Düşünücem bi.

Ben mi yanlış okuyorum? Siz oyun bilgisayarı istediğinizi yazmışsınız. Arkadaşlar tavsiyelerini de vermişler. Siz takmışsınız işlemciye. Zorla toplama aldırtacak değiliz. Sadece pişman olmanızı istemiyoruz o kadar. Parayı harcayan sizsiniz.
İşlemci benim için önemlidir. Sağolun beni düşünüyosunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı