GT 730 vs GT 710

Hocam şimdi 2020 Eylül'den beri o kartla Valorant oynayamazsın çünkü DirectX desteği kalktı çok güncelleme geldi GT 730 ile minimum ayarlarda 70-80 FPS'si geçmez tabii işlemcinde önemli
Oyüzden yeni ekran kartı alıyorum gt 730 radeon hd 3850 den daha iyi olduğuna göre 150 fps civarı almam gerekmez mi ?

O yüzden yeni ekran kartı alıyorum GT 730 Radeon HD 3850'den daha iyi olduğuna göre 150 FPS civarı almam gerekmez mi?

Hocam oyuna tonla güncelleme geldi optimizasyon biraz kötüleşti GT 730 dediğim gibi 80 FPS si geçmez hatta 70 bile geçse şükredin
İşte bu yüzden ikinci el istemiyorum.

Yani hocam siz gidip test edip alacaksınız parayı ver kartı al sonra git gibi bir şey değil bu
Eğer dolandırıcı değilse alınmalı.

Adam elden teslim olur demiş gidip test edeceksin sağlamsa çok güzel kart

Hocam oyuna tonla güncelleme geldi optimizasyon biraz kötüleşti GT 730 dediğim gibi 80 FPS'si geçmez hatta 70 bile geçse şükredin.

Yani hocam siz gidip test edip alacaksınız parayı ver kartı al sonra git gibi bir şey değil bu.

Adam elden teslim olur demiş gidip test edeceksin sağlamsa çok güzel kart.

Hayır farklı şehirde oturuyorsa diye dedim ben ve R7 250'de alınabilir değil mi?
500e temiz bulur.

Aynen GT 730 gerçekten kötü bir kart en yakın arkadaşımda var şu an ve istediği hiçbir oyunu oynayamıyor.

İşlemcim i5-2400 Sistemde 4 GB RAM var RAM'e 250TL ayırdım hocam 8 GB alınacak geriye de 800TL civarı bir bütçe kalıyor 800TL'ye sıfır ne bulunabilirse onu alacağım bu bütçeye sıfır GT 1030 bulursanız buraya yazarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı