GT 730'lu sistem nasıl?

aras55

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayardan pek anlamam böyle bir sistem aldım ancak ekran kartı kötü sizce iademi etmeliyim yoksa ekran kartı alsam yeterli olur mu?

Sistem bu ve 9600 TL ödedim.

CS:GO2 denemesinde 40 FPS anca veriyor ki ara sıra oynuyorum. Oyun bilgisayarı olarak da almadım.
Oyuna girdiğimde ekran kartı güncel değil diyor NVIDIA sitesinden driverı indirip kurduğumda ise Windows'un bu sürümüyle uyumlu değil diyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    301,7 KB · Görüntüleme: 18
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    24,9 KB · Görüntüleme: 18
  • Adsız3.png
    Adsız3.png
    22,6 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayardan pek anlamam böyle bir sistem aldım ancak ekran kartı kötü sizce iademi etmeliyim yoksa ekran kartı alsam yeterli olur mu?

Sistem bu ve 9600 TL ödedim.

CS:GO2 denemesinde 40 FPS anca veriyor ki ara sıra oynuyorum. Oyun bilgisayarı olarak da almadım.
Oyuna girdiğimde ekran kartı güncel değil diyor NVIDIA sitesinden driverı indirip kurduğumda ise Windows'un bu sürümüyle uyumlu değil diyor.

Hocam mantıksız bir hareket keşke o paraya toplasaydınız daha güncel bilgisayarınız olabilirmiş.

Hocam mantıksız bir hareket keşke o paraya toplasaydınız daha güncel bilgisayarınız olabilirmiş.

APU sistemler daha mantıklı o bütçede bence.
Pek bilgim yok malesef. Bilgisayar gayet hızlı o yönde sıkıntım yok ama ekran kartım kötü onun farkındayım

Hocam iade edin direk. Girin sahibindene ikinci el guzel sistem bakin. Paraniza yazik.
Güven problemim oluyor. Ne gönderecek belli değil iade etmesi de ayrı bir dert olmaz mı? bu sisteme ikinci el bir ekran kartı olmaz mı?

Pek bilgim yok maalesef. Bilgisayar gayet hızlı o yönde sıkıntım yok ama ekran kartım kötü onun farkındayım.

Sadece ekran kartı da degil islemci de kötü. Ya bu tur sistemlerden uzak durun. Adamlarin kullandigi islemci 1. nesil bile değil.

Pek bilgim yok maalesef. Bilgisayar gayet hızlı o yönde sıkıntım yok ama ekran kartım kötü onun farkındayım.

Güven problemim oluyor. Ne gönderecek belli değil iade etmesi de ayrı bir dert olmaz mı? Bu sisteme ikinci el bir ekran kartı olmaz mı?

Hocam islemciden dolayi ekran karti da zor bulunur. İade etme sansiniz var mi?

Sadece ekran kartı da degil islemci de kötü. Ya bu tur sistemlerden uzak durun. Adamlarin kullandigi islemci 1. nesil bile değil.

İade şansım var alalı 6 gün oldu.

Hocam iade edin direk. Girin sahibindene ikinci el guzel sistem bakin. Paraniza yazik.
İkinci el bir sistemi nereden alabilirim?

Geri
Yukarı